Wiadomości z Mysłowic

Mysłowiczanka zaprezentowała swoje umiejętności podczas Festiwalu Tenisa Stołowego

• Dodano: 2021-11-16 06:15, aktualizacja: 2021-11-15 21:16

W dniu 13.11.2021 w Gliwicach odbył się Festiwal Tenisa Stołowego. Na turniej w kategorii żaczek przyjechały czołowe zawodniczki Polski z tej kategorii wiekowej.

Sensacją zawodów została jednak mieszkanka Mysłowic-Natalia Wszołek, która w półfinale pokonała faworytkę, nr 1 ogólnopolskiego rankingu Wrocławiankę Nikol Bartoszko. W finale Natalka spotkała się z trzynastą zawodniczką ogólnopolskiego rankingu Małgorzatą Porębą. Natalka pozwoliła wygrać rywalce tylko pierwszego seta, trzy kolejne należały już zdecydowanie dla naszej zawodniczki.

Taki wynik pokazuje, jak wysoki poziom prezentuje Mysłowiczanka. Natalia startowała również w kategorii Młodziczek, gdzie przegrała tylko jeden pojedynek, z dwa lata starszą Aleksandrą Ratajczyk. Ostatecznie zajęła miejsce 5-6.