Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Deichmann - Minimistrzostwa po raz kolejny w Mysłowicach

  • Dodano: 2013-03-26 14:00, aktualizacja: 2013-03-27 20:48

Trwają zapisy do rozgrywek Deichmann Minimistrzostw 2013.

Turniej ma już swoją sześcioletnią tradycję i z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników - tylko w ubiegłym roku wystartowało w nim ponad 7 000 dzieci.  Rozgrywki skierowane są do chłopców i dziewcząt w wieku od 7 do 11 lat.

Przed rozpoczęciem turnieju każda ze zgłoszonych drużyn wybiera nazwę kraju, który chce reprezentować i otrzymuje od organizatora stroje sportowe nawiązujące do barw narodowych wybranego państwa. Zespoły będą rywalizować w dwóch kategoriach wiekowych U-9 i U-11.

Eliminacje Miejskie rozpoczną się 20 kwietnia i potrwają do 9 czerwca. Zwycięzcy będą reprezentować  Mysłowice na Finale Finałów w Trzebnicy, gdzie najlepsze drużyny z całej Polski zmierzą się w walce o atrakcyjne nagrody. 

Na wszystkich etapach rozgrywek na uczestników czekają nagrody i upominki. Każdy z zawodników otrzyma pamiątkowy dyplom i medal. Zwycięzcy Deichmann Minimistrzostw 2013 zobaczą na żywo mecz FC Barcelony. Dodatkowo każda z drużyn biorących udział w turnieju ma szansę na wylosowanie wyjazdu na mecz Borussii Dortmund.

O przyjęciu drużyny do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy trwają do 3 kwietnia. Informacje dotyczące zgłoszeń, regulaminu oraz warunków uczestnictwa dostępne są tutaj oraz u koordynatora rozgrywek mysłowickich, tel. 600 881 067.Patronem medialnym wydarzenia jest portal m-ce.pl.
Patronat portalu m-ce.pl

Deichmann - Minimistrzostwa po raz kolejny w Mysłowicach

Najnowsze informacje z Mysłowic w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.