Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Eliminacje Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej

  • Dodano: 2015-07-16 16:00, aktualizacja: 2015-07-16 17:17

Została zamknięta lista zgłoszeń do turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Polski mężczyzn. Swój udział zgłosiło 19 par . W piątkowych eliminacjach wystąpi 7 par które stoczą bój o awans do turnieju głównego, który rozpocznie się w sobotę. Pula nagród w naszym turnieju to 7000 zł.

Jako R1 rozstawiony został duet z Nowego Dworu Mazoweckiego Kujawski Bartosz /Kaczorowski Paweł

Harmonogram zawodów:
Piątek, 17.07.2015
08:00 –Weryfikacja zgłoszeń do eliminacji mężczyzn
08:30 – Odprawa techniczna dla siatkarzy biorących udział w eliminacjach
09:00 – 18:00 – Eliminacje mężczyzn

19:00 – koncert zespołu Carrantuohill – Kąpielisko Słupna – wstęp wolny

Sobota, 18.07.2015
08:30 – Weryfikacja zgłoszeń do Turnieju Głównego mężczyzn
08:45 – Odprawa techniczna dla siatkarzy biorących udział w Turnieju Głównym
09:00 – 20:00 – Turniej Główny mężczyzn

Niedziela, 19.07.2015
9:00 – mecze ćwierćfinałowe (2 boiska)
10.00 – mecze półfinałowe (2 boiska)
12.00 – mecz o III miejsce ( boisko główne)
14.00 – mecz o I miejsce ( boisko główne)
15.30 – ceremonia zakończenia turnieju (boisko główne)

Turniej Główny:

  1. NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki Kujawski Bartosz /Kaczorowski Paweł
  2. Gmina Milicz Łysikowski Mateusz /Lech Jarosław
  3. Andrys-Team AZS AWF Wrocław Travelplanet.pl Andrys Adam /Andrys Roman
  4. Gram Market Paszkowski Andrzej /Kopeć Igor
  5. Majonez Kielecki, VirtuAluron Zawiercie, Decathlon, Pimat, Delta Oil , Odlewnia Żeliwa Zawiercie Zarankiewicz Mateusz /Ogórek Dawid
  6. Sdebel / Czubiński Sdebel Adrian /Czubiński Kuba
  7. Poinc / Szaniawski Poinc Dorian /Szaniawski Daniel
  8. GlassPol Wschowa Pełka Paweł/Bąkiewicz Kacper
  9. Białecki / Pietruczuk Białecki Adrian /Pietruczuk Bartosz
  10. MediaProjectGroup Ras Szydłowiec Michalski Jakub /Filipowicz Paweł
  11. Piwowarczyk / Kiniorski Piwowarczyk Pawel /Kiniorski Łukasz
  12. UKS w Jastarni Chyl Mateusz /Mikołajczak Mateusz

  13. Eliminacje:
  14. Meus/Kaleta BV team Kaleta Piotr /Meus Michał
  15. Cukier/Macura Macura Jakub /Cukier Bartłomiej
  16. Smolinski / Adamajtis Adamajtis Paweł /Smoliński Przemysław
  17. Chudzik / Zawadzki Chudzik Maciej /Zawadzki Paweł
  18. Fogel / Ciach Fogel Patryk/Ciach Tomasz
  19. Popek/Jezierski Popek Sebastian /Jezierski Rafał
  20. Starczewski / Kamiński Kamiński Patryk /Starczewski Kuba

Turniej kobiet od soboty

Wczoraj zamknięta została lista zgłoszeń do turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Polski kobiet. Swój udział zgłosiło 17 par . Eliminacje i turniej główny rozpoczną się w sobotę. Pula nagród w naszym turnieju to 5000 zł.

Jako R1 rozstawiony został duet z Łodzi Wołoszyn Agnieszka /Gruszczyńska Natalia

Harmonogram zawodów:

Piątek, 17.07.2015
19:00 – koncert zespołu Carrantuohill – Kąpielisko Słupna – wstęp wolny

Sobota, 18.07.2015
08:30 – Weryfikacja zgłoszeń do Turnieju Eliminacyjnego i Turnieju Głównego kobiet
08:45 – Odprawa techniczna dla siatkarek biorących udział w zawodach
09:00 – 20:00 – Turniej Eliminacyjny i Główny kobiet

Niedziela, 19.07.2015
9:00 – mecze ćwierćfinałowe (2 boiska)
10.00 – mecze półfinałowe (2 boiska)
11.00 – mecz o III miejsce ( boisko główne)
13.00 – mecz o I miejsce ( boisko główne)
15.30 – ceremonia zakończenia turnieju (boisko główne)

Oto lista zgłoszonych par:

  1. ŁkS , SMS Marcina Gortata Wołoszyn Agnieszka /Gruszczyńska Natalia
  2. Virtu Aluron Team Bednarek Karolina /Szczytowicz Magdalena
  3. Nosir Nowy Dwòr Mazowiecki Karasiewicz Joanna/Wawrzyńska Małgorzata
  4. Biranowska / Zdon Zdon Aleksandra /Biranowska Paulina
  5. (DK) Marta Szajer/Izabela Soja Soja Izabela/Szajer Marta
  6. Kirszenstein/Chyła Kirszenstein Karolina /Chyła Aleksandra
  7. ToTyTeam Tokarska/Tylutki Tokarska Michalina /Tylutki Justyna
  8. UJ TEAM Dzwonnik Aneta /Olejniczak Zuzanna
  9. NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Balcerowicz Aleksandra/Balcerowicz Dominika
  10. Pilarek / Adamska Pilarek Sylwia /Adamska Barbara
  11. NOSiR Kwiecień Małgorzata /Gach Julia
  12. Wyrzykowska / Chojnacka Wyrzykowska Kamila/Chojnacka Agnieszka
  13. Sonica.pl Moczko Joanna /Jonak Marta
  14. Świech/Fleszar Fleszar Agnieszka /Świech Ewa
  15. Olczyk / Olesińska Olczyk Klaudia/Olesińska Natalia
  16. Paściak / Wróblewska Paściak Marta /Wróblewska Karolina
  17. Klocek/Olipra Olipra Weronika/Klocek Olga
Eliminacje Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej

Najnowsze informacje z Mysłowic w Twojej skrzynce e-mail.

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.