Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Gdzie Ci Mężczyźni…? W naszej szkole!

  • Dodano: 2018-03-19 10:00

Dzień Kobiet 2018  w SP nr 13 – jak co roku 8 marca – był wyjątkowy.

Przygotowywali się do niego zarówno chłopcy/panowie (co w tym roku im dać?), jak i dziewczyny/kobiety (co w tym roku dostaniemy?). Od rana korytarzami przemykali przedstawiciele płci męskiej z bukietami kwiatów, torbami ze słodyczami i czego tam jeszcze nie było… Panie otrzymały tego dnia życzenia, usłyszały gromkie Sto lat! , dostały róże, tulipany i goździki…

 Ale tego dnia na pewno oryginalnie do święta podszedł Samorząd Uczniowski. Na kilka dni przed zaproponował składanie dedykacji  i piosenek koleżankom i paniom ważnym w ich życiu szkolnym. Każdy chłopak miał okazję  wyrazić swoją sympatię poprzez zaśpiewanie piosenki lub odtworzenie jej dla Tej Jedynej czy Wyjątkowej. Podczas przerw odczytano życzenia i wysłuchano utworów. Było głośno i wesoło.

Było też wyjątkowo z innej przyczyny. Tego dnia odbył się kiermasz ciast i ciasteczek,
z którego dochód przeznaczono na rehabilitację naszej nauczycielki, pani pedagog, która przez wiele lat pracowała w naszej szkole i pomagała uczniom. Wiemy, że udało się zebrać ponad 1700 zł! W imieniu pani Grażynki dziękujemy za prezent z okazji Dnia Kobiet!

SP nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im. H.Sienkiewicza w Mysłowicach

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.