Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Kino Młodego Widza w Mysłowickim Ośrodku Kultury

  • Dodano: 2016-02-12 12:45
Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza na środowe projekcje filmów dla dzieci, odbywające się w ramach Akcji Zima. Wstęp na Kino Młodego Widza jest bezpłatny.
 
 
Już po raz kolejny Mysłowicki Ośrodek Kultury organizuję Akcję Zima, w ramach której najmłodsi mieszkańcy Mysłowic będą mogli w ciekawy sposób spędzić ferie. Jedną z atrakcji Akcji Zima będzie Kino Młodego Widza, w którym uczestniczyć mogą także osoby nieuczestniczące w Akcji Zima.
 
 
W pierwszą środę ferii (17.02) będzie można zobaczyć amerykański film animowany w reżyserii Pete Doctera. Zeszłoroczna premiera zostanie wyświetlona o godzinie 11:00 w dwóch filiach Mysłowickiego Ośrodka Kultury: na ul. Grunwaldzkiej 7 oraz na Laryskiej 5 (byłe Kino Znicz). W drugim tygodniu ferii (24.02) w Kinie Młodego Widza będzie można zobaczyć film w reżyserii Kennetha Branagha. Film ten to remake filmu animowanego Walta Disneya z 1950 roku, mówiącego o młodej dziewczynie, córce bogatego wdowca, który ożenił się z owdowiałą matką dwóch córek, Anastazji i Gryzeldy. Gdy jej ojciec zmarł, dziewczyna stała się ona służącą swej byłej macochy i jej dzieci. 
 
 
Filmy są wyświetlane w ramach tzw. Parasola Licencyjnego, dlatego też tytuły prezentowanych produkcji nie mogą być podawane do wiadomości publicznej. Wszystkie osoby chcące poznać tytuły filmów prosimy o kontakt telefoniczny (32 222 66 70), lub mailowy (promocja2@m-ok.pl).

Najnowsze informacje z Mysłowic w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.