Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Kolorowy Dzień Dziecka w Parku Słupna

  • Dodano: 2017-05-19 07:45, aktualizacja: 2017-05-18 12:24

Tradycyjnie w pierwszych dniach czerwca (4.06) w mysłowickim Parku Słupna odbędzie się Dzień Dziecka połączony z Dniem Organizacji Pozarządowych. Jak co roku nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych oraz rozkwitnie miasteczko mysłowickich organizacji.

Podczas mysłowickiego Dnia Dziecka w Parku Słupna zaplanowano między innymi liczne występy sceniczne takie jak: zumbowe szaleństwo z I fly, walkę tytanów sztuki walki Roan Fight Club, popisy tańca towarzyskiego i baletowego, popisy wokalne oraz występy muzyczne młodych Amadeuszów. Ponadto na scenie będzie można zobaczyć występy z cyklu O Rety! Dziecięce kabarety.

Będą także smakołyki i dmuchańce bez ograniczeń. Emocji dostarczą zawody sportowe i walki na miecze. Będzie można skorzystać z parku linowego oraz fotobudki. Jak co roku odbędą się pokazy szczudlarzy i baniek mydlanych, a malowanie twarzy spowoduje, że dziecięce buzie nabiorą kolorów. Będzie także okazja, by poznać finalistów konkursów "Mysłowice Moich Marzeń" oraz "Zostań Prezydentem Mysłowic".

Dzień Dziecka połączony z Dniem Organizacji Pozarządowych rozpocznie się w Parku Słupna w Mysłowicach /ul. Stadionowa/ o godzinie 14.00 i potrwa do godziny 19.00.

Zobaczcie jak było w zeszłym roku.

Kolorowy Dzień Dziecka w Parku Słupna

Następna informacja