Wiadomości z Mysłowic

Mistrzostwa Śląska w biegach przełajowych

  • Dodano: 2016-03-04 14:00
Na trasach biegowych MOSiR przy ul. Promenada, w drugą sobotę miesiąca – 12 marca2016 r., odbędą się Mistrzostwa Śląska 2016 w biegach przełajowych we wszystkich kategoriach wiekowych.
 
 
Decyzją Śląskiego Związku Lekkiej Atletyki, po raz pierwszy w historii w tych mistrzostwach będą mogły uczestniczyć dzieci młodsze, tj. roczników 2005-2006. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy tych roczników, będą mieli do pokonania dystans 600 metrów. Ponadto w tegorocznych mistrzostwach śląska rywalizować będą również dzieci starsze, tj. roczników 2003-2004 (w tej kategorii dziewczynki i chłopcy biegać będą na dystansie 1000 metrów).
 
 
Zarząd Śląskiego Związku Lekkiej Atletyki podjął decyzję, iż w tegorocznych mistrzostwach naszego województwa mogą startować nie tylko reprezentanci klubów, ale również uczennice i uczniowie szkół podstawowych. Ponadto zadecydowano, iż dzieci roczników 2003, 2004, 2005 i 2006 będą zwolnione z opłaty startowej.
 
 
 
Organizatorzy zapraszają zatem chętne dziewczynki i chłopców – uczniów naszych mysłowickich szkół (jak również ze szkół z innych miejscowości Śląska), do udziału w tych zawodach. Warunkiem uczestnictwa – przybycie na zawody i opieka nauczyciela szkoły, lub rodzica, (czy też innej dorosłej osoby z rodziny ucznia/uczennicy) oraz złożenie przed biegiem w biurze zawodów zgody rodzica/-ów/ na udział w biegu. Druki zgody rodziców można wydrukować ze strony internetowej MOSiR, lub pobrać w dniu zawodów w biurze zawodów. W celu usprawnienia organizacyjnego oraz uniknięcia oczekiwań w kolejkach do zapisów w dniu zawodów, zachęcamy opiekunów szkolnych, aby sporządzić listę zbiorczą tych uczniów/uczennic, którzy dostarczą Wam wypełnioną i podpisaną zgodę rodziców (nazwisko i imię oraz rok urodzenia) oraz wysłanie tej zbiorczej listy w terminie do 9 marca br. włącznie; faksem na nr: (32) 222 58 72 lub pocztą internetową na adres: ukschromikmyslowice@interia.pl W tym przypadku organizatorzy przydzielą już wcześniej numery startowe, a opiekun w dniu zawodów przedłoży jedynie zgody rodziców wymienionych uczniów/uczennic i od ręki otrzyma przygotowane numery startowe, które rozda przybyłym dzieciom. 
 
 
 
Biuro zawodów mieścić się będzie w hali sportowej MOSiR przy ulicyPowstańców 23, czynne w dniu zawodów, tj. 12 marca od godz. 9:00.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.