Wiadomości z Mysłowic

Modernizacja ulicy PCK ruszyła

  • Dodano: 2016-06-06 11:15
Od 6 czerwca (poniedziałek) wyłączony z ruchu kołowego został  odcinek ul. PCK (fragment od ul. Wita Stwosza do ul. Orła Białego). W związku z tym linie autobusowe nr: 77, 77N, 223 i 954 kursowały będą trasami objazdowymi.
 
 
Linie nr 77 i 77N - w obu kierunkach skierowane zostaną ulicami: Gagarina, Kościelniaka, Plebiscytową do ul. Orła Białego. Przystanek "Kosztowy  Wiadukt" obsługiwany będzie na stanowiskach przy ul. Gagarina.
 
 
Linia nr 223 - po obsłudze przystanku "Kosztowy Rynek" skierowana zostanie do przystanku "Kosztowy Pętla", bez obsługi dzielnicy Krasowy.
 
 
Linia nr 954 - w obu kierunkach skierowana zostanie do obsługi rejonu ul. PCK, tj. po obsłudze przystanku "Krasowy Wiadukt" dokonywać będzie przejazdu ul. PCK, zatrzyma się na tymczasowym przystanku "Krasowy Sklep" (zlokalizowanym w rejonie skrzyżowania ul. PCK z ul. Wita Stwosza). Po obsłudze przystanku "Krasowy Kościelniaka 147" linia skierowana zostanie do obsługi dzielnicy Ławki. Autobus będzie się zatrzymywać na przystankach: "Krasowy Krasowska", "Ławki Kościół", "Ławki Kasprowicza", "Ławki Plebiscytowa". Trasa linii zakończy się na przystanku "Wesoła Rynek".
 
 
W związku z powyższym, od 6 czerwca 2016 r. przystanki autobusowe "Krasowy Kościół" i "Krasowy Skrzyżowanie" nie będą obsługiwane. Najbliższe zastępcze przystanki: "Krasowy Dąbrówki" (dla linii nr 77, 77N), "Krasowy Sklep" (stanowisko tymczasowe - dla linii nr 954) oraz "Kosztowy Wiadukt" (dla linii nr 954, 931). Dodatkowo autobusy linii nr 77 i 77N obsługiwać będą wszystkie przystanki zlokalizowane na wytyczonej trasie objazdowej, tj. "Kosztowy Dworzec" "Krasowy Kościelniaka 23", "Krasowy Kościelniaka 46", "Krasowy Kościelniaka 129", "Krasowy Kościelniaka 147" i "Krasowy Dąbrówki".

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.