Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Myslovitz i Happy Big Band zagrają dla Lenki

  • Dodano: 2017-11-20 17:30

Rozpalmy serca dla Lenki! Właśnie do tego nawołuje hasło kolejnego koncertu charytatywnego, który ma wesprzeć siedmioletnią Lenkę Surmę na drodze kosztownego leczenia. Dla małej mysłowiczanki walczącej z nowotworem mózgu zagrają takie gwiazdy jak zespół Myslovitz czy Happy Big Band. Sprawdźcie, kiedy odbędzie się to wydarzenie!

Organizatorami koncertu charytatywnego „Rozpalmy serca dla Lenki” są Szkoła Podstawowa nr 13 oraz Mysłowicki Ośrodek Kultury. Zapraszają na to wydarzenie już 3 grudnia o godzinie 14:30 do MOK-u przy ul. Grunwaldzkiej 7.

Kto na scenie?

W programie przewidziano koncert zespołu Myslovitz, w który zaangażowana będzie także mysłowicka młodzież… Po nich scenę przejmie orkiestra Happy Big Band wraz z Kamilem Franczakiem. Podczas koncertu odbędzie się także aukcja charytatywna, na której będzie można wylicytować wiele bezcennych fantów. Będą to między innymi koszulka Roberta Lewandowskiego wraz z autografem, płyty Kamila Bednarka, Michała Szpaka i wiele innych. Gdyby to wciąż było za mało do pełni szczęścia – będzie można go spróbować w loterii, gdzie nagrodą główną jest tablet. Imprezę poprowadzi i zagrzeje do wspólnej zabawy Marcin Janota.

Cegiełki w sprzedaży

Cegiełki można zakupić w SP13 przy ul. Hlonda 14, w MOK-u przy Grunwaldzkiej 7, a także w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, ul. Wielka Skotnica 84a. Wszystkie zakupione cegiełki wezmą udział w losowaniu nagrody niespodzianki.

Myslovitz i Happy Big Band zagrają dla Lenki

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.