Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Nabór wniosków w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej

  • Dodano: 2015-07-30 08:15, aktualizacja: 2015-07-30 12:27

Zbliża się czas naboru wniosków na nowy okres świadczeniowy, dotyczący ustalenia prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz okres zasiłkowy, dotyczący ustalenia prawa do zasiłku rodzinnego wraz z dodatkami. Poniżej można zapoznać się z dwoma informacjami na temat naboru wniosków.

Fundusz alimentacyjny 2015/2016

Dział Świadczeń Rodzinnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mysłowicach informuje, iż od 1 sierpnia 2015 r. będą przyjmowane wnioski dot. ustalenia prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego na nowy okres zasiłkowy 2015/2016.

W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia z funduszu alimentacyjnego złoży wniosek do dnia 31 sierpnia wraz z kompletem dokumentów, ustalenie prawa do świadczeń oraz ich wypłata przysługujących za miesiąc październik następuje do dnia 31 października.

W przypadku złożenia wniosku kompletnego w okresie od dnia 1 września do dnia 31 października, ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz wypłata świadczeń przysługujących za miesiąc październik następuje do dnia 30 listopada.

Informacje dot. świadczeń z funduszu alimentacyjnego dostępne pod adresem:  http://www.mops.myslowice.pl/pages/sa/

Niezbędne wnioski można pobrać pod adresem http://www.mops.myslowice.pl/pages/wnioski/ lub bezpośrednio w Dziale Świadczeń Rodzinnych.

Informacje można uzyskać pod numerem telefonu (32) 317-42-51 lub w siedzibie Działu Świadczeń Rodzinnych.


Zasiłek Rodzinny 2015/2016

Dział Świadczeń Rodzinnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mysłowicach informuje, iż od 1 września 2015 r. będą przyjmowane wnioski dot. ustalenia prawa do zasiłku rodzinnego wraz z dodatkami na nowy okres zasiłkowy 2015/2016.

W przypadku gdy osoba ubiegająca się o zasiłek rodzinny na nowy okres zasiłkowy złoży wniosek wraz z kompletem dokumentów do dnia 30 września, ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych oraz wypłata świadczeń przysługujących za miesiąc listopad następuje do dnia 30 listopada.

W przypadku gdy osoba ubiegająca się o zasiłek rodzinny na nowy okres zasiłkowy złoży wniosek wraz z dokumentami w okresie od dnia 1 października do dnia 30 listopada, ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych oraz wypłata świadczeń przysługujących za miesiąc listopad następuje do dnia 31 grudnia.

Informacje dot. zasiłku rodzinnego wraz z dodatkami dostępne pod adresem: http://www.mops.myslowice.pl/pages/zr/

Niezbędne wnioski można pobrać pod adresem http://www.mops.myslowice.pl/pages/wnioski/ lub bezpośrednio w Dziale Świadczeń Rodzinnych.

Informacje można uzyskać pod numerem telefonu (32) 317-42-51 lub w siedzibie Działu Świadczeń Rodzinnych.

Najnowsze informacje z Mysłowic w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.