Wiadomości z Mysłowic

Oddaj krew i odbierz choinkę! Krwiodawcza akcja w Mysłowicach

  • Dodano: 2017-12-13 09:15

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas rodzącej się nadziei na lepsze jutro i Nowy Rok. To także czas, kiedy spotykamy się w gronie najbliższych, chcąc obdarować ich wszystkim co najlepsze. Dobry uczynek możemy spełnić jeszcze przed Świętami – 14 grudnia na mysłowickim Placu Wolności odbędzie się akcja krwiodawstwa. Pomóżmy tym, którzy potrzebują Daru Życia!

Fundacja Kropla Życia wraz ze wsparciem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i Państwowym Gospodarstwem Leśnym Pasy Państwowe Nadleśnictwo w Katowicach oraz Izba Eksporterów i Importerów w Mysłowicach zaprasza do udziału w akcji „Dar za Dar”.

Są wśród nas osoby, które przez cały rok niosą pomoc potrzebującym, są bohaterami czasu pokoju, dają to co bezcenne – Dar Życia i Zdrowia w postaci oddanej krwi. Krwiodawcy dają dobrowolnie to co w życiu jest najważniejsze i bezcenne – nadzieję na powrót do zdrowia  i lepszego życia. Dla krwiodawców, którzy w trakcie naszej akcji oddadzą krew kolejny raz oraz dla tych, którzy zrobią to pierwszy raz w życiu, mamy przygotowany dar – choinkę świąteczną. To w wielu kulturach symbol życia i odrodzenia, a przede wszystkim symbol Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia – zachęca Fundacja Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej.

Pierwsza edycja akcji „Dar za dar” będzie miała miejsce w Mysłowicach przy Placu Wolności 14.12.2017 r. w godzinach 12:00 – 16:00 oraz w Katowicach na Giszowcu przy rynku 16.12.2017 r.  w godzinach 11:00 – 16:00.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.