Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Prezydent Mysłowic zaprasza na kolejne spotkanie biznesowe

  • Dodano: 2016-04-14 11:45
W ostatnim tygodniu kwietnia (26.04) odbędzie się już czwarte spotkanie z przedsiębiorcami organizowane przez Urząd Miasta Mysłowice. Tym razem z inicjatywą spotkania wyszedł poseł na sejm RP Wojciech Król, który zaprosił do współpracy Urząd Marszałkowski. Przedstawiciele mysłowickich firm spotkają się w Szybie Bończyk o godzinie 17.00. Głównym tematem spotkania będą szanse i możliwości wynikające z nowej perspektywy unijnej 2014-2020.
 
 
Czwarte spotkanie z przedsiębiorcami odbędzie się pod hasłem „Spotkanie z Biznesem”, a zaproszeni goście omówią instrumenty wsparcia dla firm, preferencyjne pożyczki oraz programy unijne i krajowe w kontekście nowej perspektywy unijnej na lata 2014-2020.
 
 
- Kiedy organizowaliśmy pierwsze spotkanie we wrześniu ubiegłego roku, obawiałem się, czy ta forma współpracy z przedsiębiorcami się sprawdzi. Moje obawy szybko zostały rozwiane, bo na każdym z nich mamy komplet miejsc. A co jest najważniejsze w tym wszystkim, mam informacje, że zawiązują się mniejsze grupy współpracy pomiędzy przedsiębiorcami – podkreśla Edward Lasok, prezydent miasta Mysłowice.
 
 
W programie zaplanowano wystąpienia ekspertów z: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości, Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Funduszu Górnośląskiego oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
 
 
- Każde miasto powinno stawiać na przedsiębiorców. Bez przedsiębiorców rozwój miasta, województwa czy Polski byłby niemożliwy. Jedną z moich deklaracji przedwyborczych była właśnie ta związana z przedsiębiorczością. Konsekwentnie wdrażam ją w życie. Rozpoczynam od Mysłowic. Szansa jaka płynie z nowej perspektywy unijnej jest ogromna, ale podczas naszego spotkania będziemy rozmawiać o wielu innych instrumentach wsparcia. Warto wziąć udział i dać szanse sobie, swojej firmie, miastu - mówi poseł Wojciech Król.
 
 
Kwietniowe spotkanie jest otwarte dla wszystkich przedsiębiorców, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc konieczne jest potwierdzenie swojego przybycia w terminie do 25 kwietnia. Aby to zrobić wystarczy wysłać e-mail na adres kancelaria@myslowice.pl lub wypełnić elektroniczny formularz.
 
 
 
Wszystkie pytania można kierować pod numer telefonu: 32 31 71 167.
 
 
 
Na spotkanie zapraszają: poseł na sejm RP Wojciech Król, marszałek województwa śląskiego Wojciech Saługa oraz prezydent miasta Mysłowice Edward Lasok.

Najnowsze informacje z Mysłowic w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.