Wiadomości z Mysłowic

Sprawca napadu w Mysłowicach zatrzymany

  • Dodano: 2013-03-22 15:00

Mężczyzna odpowiedzialny za brutalny napad na ekspedientkę w sklepie przy ulicy Oświęcimskiej jest już w rękach policji.

Sprawca, którego wizerunek został upubliczniony za pośrednictwem wielu mediów, sam oddał się w ręce stróżów prawa. 35-latek usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu dożywocie.

Po publikacji wizerunku mężczyzny, który 13 marca napadł na sklep odzieżowy w Mysłowicach w większości mediów o zasięgu lokalnym i krajowym, sprawca sam zgłosił się do jednostki policji w Mysłowicach. Mężczyzna ten, to bezrobotny 35-latek pochodzący z województwa lubelskiego. Od pewnego czasu przebywał na Śląsku, mieszając u rodziny. Zarzuca się mu usiłowanie zabójstwa, za co grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • kameleon

    Ponoć się sam przyznał, pewnie trząsł portkami, że go zlinczują za to co zrobił tej kobiecie, oj już mu w więzieniu kieckę szyją, mam nadzieję, że mu z pupy wiadro zrobią.

  • deiv

    ha pewnie znowu kity piszą że mają sprawce napadu tak jak kiedyś pisali i podawali że mają sprawce zniszczenia pomnika osób ze smoleńska otóż to też wtedy było kłamstwo zatrzymali mnie w nocy i trzymali 48 godz. i wtedy cała komenda i media trąbiły że to mnie dorwali a po 48godz puścili i przeprosili i mówili bym o tym nikomu nie mówił parodia ale dalej widnieje tu że został sprawca złapany ...nie nie został to wiem od znajomego policjanta tu kłamią na temat mysłowickiej policji oni nadają sie tylko złapać drobnego biednego węglarza lub złomiarza a grubsze afery to nie dla nich mysłowicka policja to pasorzyty

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.