Wiadomości z Mysłowic

Uczniowie laureatami stypendiów Prezesa Rady Ministrów

  • Dodano: 2014-11-27 15:15, aktualizacja: 2018-03-18 12:30
W dniu 27 listopada br. w Urzędzie Miasta odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego prezydent Edward Lasok pogratulował stypendystom znakomitych wyników w nauce i życzył wytrwałości w realizacji dalszych planów.
 
Życzę wam jak najlepszych dalszych wyników oraz aby wasz rozwój osobisty był tak wspaniały, żeby to co dzisiaj osiągacie ze stukrotną wartością procentowało w przyszłości – powiedział prezydent Edward Lasok
 
W uroczystości wzięli udział dyrektorzy szkół, do których uczęszczają laureaci stypendiów, zastępca prezydenta Grzegorz Brzoska oraz naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Iwona Nowak, którzy również wyrazili uznanie nagrodzonym uczniom. Prezydent Grzegorz Brzoska podziękował rodzicom i nauczycielom za ich wkład w kształcenie tak zdolnej młodzieży oraz życzył cierpliwości w przyszłej pracy.
 
Stypendia otrzymali
 
Anna Stęchły – Zespół Szkół Ogólnokształcących
Daria Musik – II Liceum Ogólnokształcące
Katarzyna Kudzia – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2
Daria Krawczyk – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
Damian Długajczyk –  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymują uczniowie, którzy uzyskali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Stypendium przyznaje się jednemu uczniowi danej szkoły na okres od września do czerwca w danym roku szkolnym.
 


Źródło: UM Mysłowice

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.