Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Wystawa Profil na Profil w Galerii M2

  • Dodano: 2017-11-29 08:15, aktualizacja: 2017-11-29 18:00

Przed nami kolejna wystawa w Galerii M2. Tym razem w zlokalizowanej w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7 galerii zawisną fotografie mysłowiczanki, Marioli Kapuściok. Wernisaż wystawy odbędzie się 2 grudnia o godzinie 17:00.

Tytuł wystawy „Profil na Profil” w oczywisty sposób nawiązuje do Facebooka – obecnie najpopularniejszego portalu społecznościowego. Podczas wystawy zobaczymy portrety kobiet. Portrety różnorodne, przedstawiające zarówno dojrzałe, jak i młode kobiety – osoby wykonujące różne zawody, pochodzące z różnych miejscowości. Na ścianach Galerii M2 zobaczymy m.in zdjęcia nauczycielek, urzędniczki, aktorki, czy przewodniczki wycieczek. Wystawę można oglądać od 2 grudnia 2017 do 31 stycznia 2018 roku.


Mariola Kapuściok to mysłowicka miłośniczka fotografii, posiadająca wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie sztuki. Nagradzana m.in w konkursach „Szlak Architektury Drewnianej” (2008) i „Tatrzańska Jesień” (2009). W roku 2013 zorganizowała swoją pierwszą wystawę w Mysłowickim Ośrodku Kultury, zatytułowaną „Tatry Bielskie – Ponad gór omglony szczyt”. Zdjęcia z wystawy prezentowane były m.in w Klubie Podróżnika – Namaste w Katowicach oraz w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. Artystka posiada ogromną umiejętność pokazywania piękna miejsc, których wyjątkowości my sami często nie dostrzegamy.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.