Wiadomości z Mysłowic

200 lat dla Pani Angeliki

  • Dodano: 2018-04-12 12:45

Angelika Madej świętowała 11 kwietnia 101 urodziny, jest aktualnie najstarszą mieszkanką Mysłowic. Z okazji urodzin odwiedził dostojną solenizantkę prezydent Edward Lasok i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Nowakowska – Mazelon z życzeniami i bukietem kwiatów.

Pani Angelika urodziła się 1917 roku w Morgach, obecnie mieszka z córką i jej rodziną na Bończyku. Prawie 20 lat pracowała na KWK Mysłowice, wychowali z mężem Stanisławem troje dzieci, żyje dwójka – córka i syn. Ma dwoje wnucząt i jednego prawnuka. Jest nadal, mimo upływających lat, bardzo pogodną osobą. W domu ma bardzo dobrą opiekę, i to dzięki opiece najbliższych, ich troskliwości trzyma się znakomicie, świetnie pamięta wiele rzeczy, nawet swoje setne urodziny i gości, którzy na nich byli. Znowu jak rok temu, bardzo ucieszyła się z przyjazdu gości z Urzędu dziękując im za pamięć o jej urodzinach.

To my się cieszymy, że możemy odwiedzić naszą najstarszą mieszkankę, jest to dla nas zaszczyt i bardzo miły obowiązek - powiedział prezydent Lasok.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.