Wiadomości z Mysłowic

"Bezpieczeństwo to nie slogan! Wszystkim nam na tym zależy!" - apel Policji do mieszkańców

  • Dodano: 2022-02-22 07:00, aktualizacja: 2022-02-21 20:48

Mysłowiccy mundurowi zrealizowali spot, w którym osobiście apelują do mieszkańców o to, by przestrzegali zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zasady najważniejsze

Mysłowiccy policjanci w specjalnym spocie zwracają się do mieszkańców Mysłowic, by przestrzegali zasad bezpieczeństwa. Uczestnicy filmu apelują o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie przejść dla pieszych, niewsiadanie za kierownicę pod wpływem alkoholu i nieprzekraczanie dozwolonej prędkości. Policjanci podkreślają również, jak ważne dla nich jest bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta. Mundurowi przypominają także, że muszą wypisywać mandaty, lub obsługiwać wypadki i kolizje przez to, że kierujący i piesi nie stosują się do przepisów ruchu drogowego. Spot powstał w reakcji na niebezpieczne zdarzenia z udziałem pieszych na terenie naszego miasta, a jego pomysłodawcą była Naczelnik WRD nadkom. Aleksandra Jasińska.

Spot zrealizowano z udziałem Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach podinsp. Dariusza Koniaka, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego nadkom. Aleksandry Jasińskiej, policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Mysłowicach, Oficera Prasowego KMP w Mysłowicach sierż. szt. Łukasza Paździory oraz dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 12 w Mysłowicach.

Spot

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również