Wiadomości z Mysłowic

Chciał ukraść kasetkę z pieniędzmi

  • Dodano: 2018-05-15 08:45, aktualizacja: 2018-05-15 08:58

Policjant wydziału prewencji wraz ze strażnikiem miejskim, na gorącym uczynku zatrzymali mężczyznę, który wybił szybę w drzwiach wejściowych sklepu, a następnie usiłował skraść kasetkę z pieniędzmi.

Na widok patrolu mężczyzna podjął próbę ucieczki, szybko jednak został złapany. 27-letni mieszkaniec Mysłowic za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

Około godziny 3.40 nad ranem w niedzielę, dyżurny mysłowickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że ktoś chce się włamać do jednego ze sklepów w dzielnicy Piasek. Na miejsce natychmiast został skierowany, pełniący tej nocy służbę łączoną, policjant ze strażnikiem miejskim. Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę z kapturem na głowie, który przez wybitą szybę w drzwiach wejściowych do sklepu usiłował ukraść kasetkę z pieniędzmi. Na widok mundurowych mężczyzna podjął próbę ucieczki, szybko jednak został zatrzymany.

Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu dało wynik ponad 2,5 promila. 27-letni mieszkaniec Mysłowic trafił do policyjnego aresztu, a dzisiaj usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również