Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Chuligan zatrzymany

  • Dodano: 2017-11-22 18:45

W poniedziałek policjanci Referatu Patrolowo-Interwencyjnego w Mysłowicach zatrzymali sprawcę zniszczenia mienia. Wandal na ul. Oświęcimskiej butelką po alkoholu wybił szybę w sklepie ogólnospożywczym. Zatrzymanym zajmie się teraz sąd.

Dyżurny mysłowickiej komendy policji w dniu wczorajszym kilka minut przed południem, otrzymał zgłoszenie o wybitej szybie w sklepie przy ul. Oświęcimskiej. Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowany został patrol mysłowickiej prewencji, który potwierdził telefoniczne zgłoszenie. Szczegółowo przeprowadzone czynności i dokonane ustalenia na miejscu zdarzenia, doprowadziły do tego, że kompletnie zaskoczony sprawca zniszczenia mienia, został natychmiast zatrzymany.

Okazał się nim 19-letni mieszkaniec Mysłowic. Najbliższą noc spędził w policyjnym areszcie. Chuligan odpowie teraz za spowodowane straty, wycenione przez właściciela sklepu na blisko 2000 złotych. O jego losie zdecyduje teraz prokurator i sąd. Za przestępstwo zniszczenia mienia grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.