Wiadomości z Mysłowic

Grupa dzieci EkoPatrol F11 sadziła kwiaty

  • Dodano: 2022-05-11 06:30, aktualizacja: 2022-05-10 21:03

Korzystając z pięknej pogody i promieni słonecznych grupa dzieci EkoPatrol F11 wspólnie z opiekunami posadziła kwiaty kwitnące oraz zasiała kwietną łąkę przy filii bibliotecznej przy ul. Oświęcimskiej w ramach projektu ekologicznego "Kierunek – EkoSfera”, realizowanego ze środków Fundacji ORLEN w ramach Programu Moje miejsce na Ziemi.

Grupa EkoPatrol F11 posiała kwiaty

W tej trudnej pracy pomagali im przedstawiciele Partnera projektu – Zakładu Oczyszczania Miasta Mysłowice – Pani Klaudia Laskowska i Pan Hubert Wilk, którzy od początku wspierają merytorycznie oraz czynnie uczestniczą w realizacji poszczególnych działań projektowych. Nie zabrakło też pracowników ZOMM, którzy uprzątnęli i przygotowali grunt pod kwiaty i łąkę oraz wsparli dzieci w sadzeniu i sianiu roślin.

Grupa EkoPatrol  F11, którą tworzą uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 9, powstała w ramach projektu Kierunek – EkoSfera realizowanego jest ze środków Fundacji ORLEN w ramach Programu Moje miejsce na Ziemi. Jej działalność skupia się wokół lokalnych problemów ekologicznych i umożliwia im działanie na rzecz dobra wspólnego.

Grupa dzieci EkoPatrol F11 sadziła kwiaty / fot. MBP Mysłowice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również