Wiadomości z Mysłowic

#JestAkcja z policyjnymi tapetami

  • Dodano: 2021-04-06 06:30, aktualizacja: 2021-04-05 14:13

Jeżeli patrząc na ekran swojego komputera czujecie się znudzeni i żadna z dostępnych w Internecie propozycji nie przypadła Wam do gustu, to  może warto sięgnąć po tapety od Policji?

Ile razy zdarzyło się Wam szukać nowej grafiki na ekrany swoich urządzeń mobilnych i niczego ciekawego nie znaleźć?

Już od dzisiaj na stronie internetowej Policji oraz na profilach społecznościowych: Instagramie i Facebooku będzie można pobrać specjalne przygotowane tapety na komputer, tablet czy telefon komórkowy. W ten sposób Policja może nie tylko przybliżyć tematykę lotnictwa służb mundurowych, ale także uczcić 90. rocznicę policyjnego lotnictwa, którą obchodzimy w tym roku.

A ponieważ każdemu podoba się coś innego, przygotowano aż 6 różnych pakietów tapet. W każdym takim zestawie znajdziecie wersję przygotowaną na ekran: komputera, tablet oraz na telefon komórkowy.

Tapety znajdziecie również:

  • na profilu na Instagramie (@policja_kgp) w zakładce wyróżnione – tu znajdziecie wersję na smartfony,
  • na profilu na Facebooku (@policjaPL).

To już kolejna propozycja w ramach prowadzonej od ponad pół roku kampanii #JestAkcja, która ma za zadanie m.in. pokazać, jak nowoczesną formacją są mundurowi oraz zachęcić do wstępowania w ich szeregi.

Mundurowi mają nadzieję, że tapety przygotowane z dużą starannością przez nasze graficzki spodobają się Wam i chętnie będziecie je pobierać na swoje urządzenia. Tym bardziej, że to pierwsze tapety firmowane oficjalnym logiem Policji i partnerów kampanii #JestAkcja: NSZZ Policjantów, vr360.pl i PKN Orlen.

Wszystkich tych, którzy chcą poczuć się choć przez chwilę jak prawdziwi policjanci zaprasza się do obserwowania policyjnych profili społecznościowych oraz do odwiedzania strony internetowej - to nie jedyna niespodzianka, jaka czekać będzie w tym roku w ramach  projektu.

Tapety do pobrania

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również