Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Karnawałowe zabawy z książką

  • Dodano: 2013-02-07 13:00, aktualizacja: 2013-02-07 14:36

W Filii nr 11 - jak co roku - odbyła się integracyjna zabawa karnawałowa, organizowana dla podopiecznych SPN "Skarbek" oraz SPDN "Radość".

Zabawa to nie tylko rozrywka, taniec i śpiew, ale głównie integrujące wszystkich uczestników zajęcia biblioterapeutyczne oraz zajęcia plastyczne. Imprezę rozpoczęły dzieci z Przedszkola nr 13 w Mysłowicach - grupa Żabki, które przedstawiły świąteczne jasełka, wprowadzając  świąteczno- noworoczny nastrój.  Nie zabrakło wspólnego kolędowania, po którym nastąpiło rozwiązywanie krzyżówki i układanie hasła "Bal karnawałowy".

Przed zabawą taneczną bibliotekarze zaproponowali dla chętnych wyklejanie i kolorowanie masek karnawałowych. Wesoła zabawa rozpoczęła się dla wszystkich korowodem karnawałowym w kolorowych maskach i strojach, które każdy przygotował sobie w domu. W przerwach  bibliotecznego balu był czas na poczęstunek, a panie bibliotekarki dla chętnych prowadziły różne gry i zagadki – "zgadywanki" z kapelusza, taniec z balonami czy śpiewanie piosenek.

Najbardziej wytrwali tańczyli do późnych godzin popołudniowych i z radością wychodzili z biblioteki.

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.