Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Komunikacja - zmiana czasu i Wszystkich Świętych

  • Dodano: 2017-10-24 09:30, aktualizacja: 2017-10-24 10:50

Jak co roku z okazji Wszystkich Świętych zmianie ulegną trasy przejazdów komunikacji miejskiej w mieście.

Komunikacja Wszystkich Świętych

Komunikacja KZK GOP
We wtorek 31 października będą obowiązywały rozkłady jazdy ważne w dni robocze szkolne. W środę 1 listopada, będą obowiązywały rozkłady jazdy ważne w soboty z uwzględnieniem następujących wyjątków (zgodnie z założeniami rozkładów jazdy poszczególnych linii):

  • linia tramwajowa nr: 26 będzie kursowała według rozkładów jazdy ważnych w dniu Wszystkich Świętych,
  • linie autobusowe: według rozkładów jazdy ważnych w dniu Wszystkich Świętych będą kursowały linie nr: 76, 160, 223, 26, 292.

Komunikacja MZK Tychy
Autobusy linii 536 od 31 października br. do 2 listopada br. będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele i święta ze zmienioną trasą na terenie Miasta Mysłowice. Autobusy po obsłużeniu przystanku „Mysłowice Dworzec PKP" pojadą dalej ulicą Mikołowską i Partyzantów do przystanku „Mysłowice Ćmok Pętla" wraz z obsługą po drodze przystanków „Mysłowice Cmentarz", „Mysłowice Tesco", „Ćmok Rondo/Partyzantów". Tego dnia nie będą obsługiwane przystanki „Mysłowice Katowicka", „Mysłowice Kopalnia", „Mysłowice Bończyka" i „Mysłowice Centrum Handlowe".

W środę 1 listopada pasażerowie będą mogli podróżować wszystkimi liniami KZK GOP oraz MZK Tychy za darmo.

Komunikacja zmiana czasu

W nocy 28 na 29 października (z soboty na niedzielę) nastąpi powrót do czasu środkowoeuropejskiego zimowego. Zmiana polegać będzie na cofnięciu wskazówek zegarów z godz. 3:00 na godz. 2:00. W związku ze zmianą czasu komunikacja nocna KZK GOP do godz. 2:00 czasu letniego wykona wszystkie kursy zgodnie z obowiązującymi rozkładami jazdy, po czym nastąpi postój wszystkich linii na przystanku końcowym po zrealizowaniu ostatniego kursu, którego odjazd nastąpił wg czasu letniego. Przestój potrwa godzinę, po czym linie zaczną kursować zgodnie ze swoimi rozkładami jazdy od godz. 2:00 czasu zimowego.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.