Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Koncert Charytatywny

  • Dodano: 2017-11-30 07:45, aktualizacja: 2017-11-30 08:09

Koncerty Happy Big Bandu oraz zespołu Myslovitz z gościnnym udziałem mysłowickiej młodzieży, a także licytacje, podczas których będzie można zdobyć m.in. koszulkę Roberta Lewandowskiego z autografami reprezentacji Polski w piłce nożnej – te i wiele innych atrakcji czekać będzie 3 grudnia w Mysłowickim Ośrodku Kultury (MOK) przy ul. Grunwaldzkiej 7 podczas koncertu charytatywnego na rzecz siedmioletniej Lenki.

Będzie to jedyny w swoim rodzaju koncert, podczas którego zagra mysłowicka orkiestra Happy Big Band wraz z Kamilem Franczakiem – aktorem Teatru Rozrywki w Chorzowie, uczestnikiem programu „The Voice of Poland”. Gwiazdą wieczoru będzie natomiast zespół Myslovitz, który specjalnie na tę okazję zaprosił do wspólnego występu przedstawicieli mysłowickiej młodzieży.

Jednak koncert „Rozpalmy serca dla Lenki” to nie tylko muzyka. Podczas wydarzenia odbędą się licytacje, których uczestnicy będą mogli stać się posiadaczami m.in. koszulki Roberta Lewandowskiego z autografami polskich reprezentantów w piłce nożnej, kalendarza i płyty ofiarowanych przez Michała Szpaka, czy płyt Artura Rojka z autografami.

Podczas wydarzenia zostanie także przeprowadzona loteria, w której nagrodą główną będzie tablet. Oprócz uczty dla ducha będzie również coś dla ciała – w trakcie imprezy czynna będzie kawiarenka.

Cegiełki można nabyć w Szkole Podstawowej nr 13, w sekretariacie Mysłowickiego Ośrodka Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7 oraz w sekretariacie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Wielka Skotnica 84a. Koszt jednej cegiełki to 35 zł. Dochód z imprezy będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację 7-letniej Leny Surmy, córki pani Ewy Myszor z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mysłowicach.

Koncert organizowany przez Szkołę Podstawową nr 13 we współpracy z Mysłowickim Ośrodkiem Kultury odbędzie się 3 grudnia o godzinie 14:30 w MOK przy ul. Grunwaldzkiej 7.

Koncert Charytatywny

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.