Wiadomości z Mysłowic

Konsultacje społeczne - geoankieta. Zaprojektuj Mysłowice

  • Dodano: 2019-11-15 12:15

Zakończył się cykl spotkań edukacyjno-informacyjnych dotyczących prac planistycznych związanych ze zmianą Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Mysłowice, ale to nie koniec wstępnego etapu polegającego na zbieraniu wniosków od mieszkańców oraz udzielania informacji o procedurze Studium.

Na spotkaniach moderowanych przez specjalistów z Fundacji Sendzimira mieszkańcy mieli możliwość przedstawienia swoich opinii i wniosków dotyczących istotnych problemów gospodarki przestrzennej naszego miasta. Na wszystkich spotkaniach obecni byli również projektanci nowego Studium oraz pracownicy Zespołu Planowania UM Mysłowice, którzy odpowiadali na pytania, wyjaśniali kwestie prawne i proceduralne, a przede wszystkim słuchali uwag mieszkańców.

Obecnie ciągle jeszcze, do 30 listopada, czynny jest STAŁY PUNKT KONSULTACYJNY w budynku Urzędu Miasta p.107 oraz wciąż zbieramy opinie na uruchomionej specjalnie geoankiecie dostępnej pod adresem www.geoankieta.myslowice.pl. Wszystkie etapy prac można śledzić na specjalnie przygotowanej stronie www.planowanie.myslowice.pl, na stronie tej dostępne są również wzory wniosków, które można składać do 30 listopada br.

Konsultacje społeczne - geoankieta. Zaprojektuj Mysłowice

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.