Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Kultura na Widoku w Mysłowicach!

  • Dodano: 2017-11-06 15:00, aktualizacja: 2017-11-06 17:24

Ideą projektu Kultura Na Widoku jest promowanie świadomego uczestnictwa w kulturze i wyrabianie nawyku korzystania z jej legalnych źródeł. Jest skierowany do wszystkich – nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno, żeby spotkać się z kulturą.

Fundacja Legalna Kultura za pomocą tego projektu pokazuje w praktyce, że kultura pochodząca z legalnych źródeł jest dostępna, jest na widoku i na wyciągnięcie ręki. Również dla tych, którzy na co dzień mają utrudniony dostęp do kultury.

Kultura Na Widoku to zasoby z legalnych źródeł – muzyka, filmy, książki, gry itp., po które możesz sięgnąć w każdej chwili. Nie wchodząc do kina czy księgarni. W parku na ławce. W domu na fotelu. W kawiarni przy filiżance espresso. W samochodzie. W ogrodzie. Na plaży. W bibliotece.

http://www.kulturanawidoku.pl/

Kultura na Widoku zawitała również do mysłowickiej biblioteki. We wszystkich placówkach znajdują się  plakaty w formacie B1, na których widnieje około 30 utworów dostępnych na takich samych zasadach, jak na instalacjach Kultury Na Widoku (poprzez kody QR i linki). Zachęcają one do wejścia na stronę projektu. Można z nich korzystać przy użyciu Internetu z własnego telefonu lub za pośrednictwem lokalnej sieci.

Jak to działa? Odpowiedź znajduje się tutaj.

Zapraszamy. Kultura Na Widoku jest dla wszystkich. Dla każdego. Dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.