Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Kultura na Widoku w Mysłowicach!

  • Dodano: 2017-11-06 15:00, aktualizacja: 2017-11-06 17:24

Ideą projektu Kultura Na Widoku jest promowanie świadomego uczestnictwa w kulturze i wyrabianie nawyku korzystania z jej legalnych źródeł. Jest skierowany do wszystkich – nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno, żeby spotkać się z kulturą.

Fundacja Legalna Kultura za pomocą tego projektu pokazuje w praktyce, że kultura pochodząca z legalnych źródeł jest dostępna, jest na widoku i na wyciągnięcie ręki. Również dla tych, którzy na co dzień mają utrudniony dostęp do kultury.

Kultura Na Widoku to zasoby z legalnych źródeł – muzyka, filmy, książki, gry itp., po które możesz sięgnąć w każdej chwili. Nie wchodząc do kina czy księgarni. W parku na ławce. W domu na fotelu. W kawiarni przy filiżance espresso. W samochodzie. W ogrodzie. Na plaży. W bibliotece.

http://www.kulturanawidoku.pl/

Kultura na Widoku zawitała również do mysłowickiej biblioteki. We wszystkich placówkach znajdują się  plakaty w formacie B1, na których widnieje około 30 utworów dostępnych na takich samych zasadach, jak na instalacjach Kultury Na Widoku (poprzez kody QR i linki). Zachęcają one do wejścia na stronę projektu. Można z nich korzystać przy użyciu Internetu z własnego telefonu lub za pośrednictwem lokalnej sieci.

Jak to działa? Odpowiedź znajduje się tutaj.

Zapraszamy. Kultura Na Widoku jest dla wszystkich. Dla każdego. Dla Ciebie.

Najnowsze informacje z Mysłowic w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.