Wiadomości z Mysłowic

Mysłowicki dzielnicowy Mistrzem Polski Służb Mundurowych w Badmintonie!

  • Dodano: 2023-10-02 11:30

Aspirant sztabowy Dariusz Opatrzyk z mysłowickiej komendy, wywalczył złoty i dwa srebrne medale podczas XI Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Badmintonie.

Duży sukces mysłowickiego policjanta

W miniony weekend w Suchedniowie odbyły się XI Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Badmintonie. W zawodach udział wzięło blisko 100 uczestników, reprezentujących formacje: policji, wojska, służby więziennej, straży granicznej, straży pożarnej i żandarmerii wojskowej. Zawody po raz kolejny okazały się bardzo udane dla policjanta z Mysłowic. Wśród tak licznej grupy, w grze singlowej w kategorii 40+, okazał się on bezkonkurencyjny, wygrywając wszystkie swoje mecze i zdobywając tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych. Trzydniowy turniej był bardzo wyczerpujący, ponieważ z roku na rok poziom sportowy zawodów jest coraz wyższy.

Nasz reprezentant zagrał także w grze deblowej ze swoim kolegą Grzegorzem Maciejewskim z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie oraz w mikście z koleżanką Aleksandrą Osiecką z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. Oba policyjne duety przegrały swoje mecze dopiero w finałach kategorii wiekowej 36-45 lat, kończąc zawody na drugim stopniu podium,

Aspirant sztabowy Dariusz Opatrzyk jest dzielnicowym w dzielnicy Janów, osiedle Chopina. W czasie wolnym zawsze znajduje czas na ulubiony sport i systematyczny trening. Swoją miłością do badmintona próbuje również zarazić dzieci i młodzież.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również