Wiadomości z Mysłowic

Napadli i okradli... Grozi im do 12 lat za kratami

  • Dodano: 2017-12-04 08:00, aktualizacja: 2017-12-04 08:08

Kryminalni z Mysłowic zatrzymali dwie osoby, podejrzane o rozbój. Sprawcy napadli na 40- letniego mężczyznę i skradli mu telefon komórkowy. Za popełnione przestępstwo mogą spędzić nawet 12 lat w więzieniu. Prokurator zastosował wobec nich policyjny dozór i zakazał im zbliżać się do pokrzywdzonego.

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem 2 września br. w dzielnicy Brzezinka w Mysłowicach. Jak ustalili mundurowi 40- letni mężczyzna mieszkaniec Mysłowic, gdy szedł ulicą został napadnięty przed dwie nieznane mu osoby, które pobiły go i skradły jego telefon komórkowy. W wyniku pracy operacyjnej mysłowiccy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawców tego czynu. Okazali się nimi być: 20-letnia kobieta i jej 5 lat starszy kolega oboje zamieszkujący w Mysłowicach. Skuteczne działania mysłowickich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania rozbojarzy.

Osoby usłyszały już zarzuty. Prokurator zastosował wobec nich policyjny dozór i zakazał im zbliżać się do pokrzywdzonego. Za popełnione przestępstwo mogą spędzić nawet 12 lat za kratami.

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.