Wiadomości z Mysłowic

Natalka Wszołek z Mysłowic na podium I Grand Prix Polski Młodziczek!

• Dodano: 2024-10-10 13:30

W dniach 04-06 października 2024 roku w Gliwicach odbył się I Grand Prix Polski Młodziczek w tenisie stołowym, gdzie młoda zawodniczka z Mysłowic, Natalka Wszołek, znów udowodniła swoją klasę. Po wygraniu etapu grupowego, Natalka awansowała do fazy pucharowej, gdzie zaprezentowała znakomitą formę. W pierwszej rundzie pokonała 3-1 wyżej rozstawioną Helenę Puławską, co zapewniło jej miejsce w czołowej ósemce.

Natalka Wszołek na podium I Grand Prix Polski Młodziczek

Następnie Natalka zmierzyła się z Anelią Jabłońską, zwyciężając 3-1 i awansując na podium. W walce o finał musiała jednak uznać wyższość Nikol Bartoszko, przegrywając po bardzo wyrównanej grze 2-3 w ostatnim secie. Mimo prowadzenia 2-1 w setach, Natalka przegrała na przewagi, co pozostawiło mały niedosyt.

Kolejne międzynarodowe wyzwania

Natalka Wszołek po raz kolejny pokazała, że należy do ścisłej czołówki Polski, a przed nią kolejne wyzwania. Wkrótce zmierzy się z zawodniczkami z całej Europy i Azji na międzynarodowych turniejach World Table Tennis Youth Contender na Słowacji i Węgrzech.