Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Policyjna profilaktyka w Bibliotece Miejskiej

  • Dodano: 2018-02-08 09:45

Spotkania stróżów prawa z dziećmi i młodzieżą już na stałe wpisały się w nasz kalendarz. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach przeprowadził tym razem prelekcje w budynku Biblioteki Miejskiej przy ul. Ziętka 23 w Mysłowicach. Była to świetna okazja do propagowania zagadnień dotyczących bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych.

Okres ferii zimowych policjanci z Mysłowic wykorzystują na liczne spotkania, kampanie czy prelekcje, w czasie których mówią o tym, jak bezpiecznie wypoczywać w górach, na podwórku czy w domu. Tym razem w Bibliotece Miejskiej przy ul. Ziętka 23 w Mysłowicach, policjanci rozmawiali z dziećmi o zagrożeniach jakie mogą je spotkać podczas zimowego wypoczynku, o zasadach jakich należy przestrzegać, aby nie dopuścić do nieszczęśliwych zdarzeń ale także jak reagować gdy do nieszczęścia jednak dojdzie.

Zwrócono uwagę zarówno na bezpieczne zachowania podczas zabawy na podwórku zimą, w miejscu zamieszkania, w kontakcie z obcym jak i na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. W czasie spotkania mundurowi przybliżyli zebranym założenia aktualnie trwającej akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo....na stoku". Na koniec spotkania policjanci życzyli młodzieży udanego, ale przede wszystkim bezpiecznego zimowego wypoczynku

Najnowsze informacje z Mysłowic w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.