Wiadomości z Mysłowic

Policyjna profilaktyka w Bibliotece Miejskiej

  • Dodano: 2018-02-08 09:45

Spotkania stróżów prawa z dziećmi i młodzieżą już na stałe wpisały się w nasz kalendarz. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach przeprowadził tym razem prelekcje w budynku Biblioteki Miejskiej przy ul. Ziętka 23 w Mysłowicach. Była to świetna okazja do propagowania zagadnień dotyczących bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych.

Okres ferii zimowych policjanci z Mysłowic wykorzystują na liczne spotkania, kampanie czy prelekcje, w czasie których mówią o tym, jak bezpiecznie wypoczywać w górach, na podwórku czy w domu. Tym razem w Bibliotece Miejskiej przy ul. Ziętka 23 w Mysłowicach, policjanci rozmawiali z dziećmi o zagrożeniach jakie mogą je spotkać podczas zimowego wypoczynku, o zasadach jakich należy przestrzegać, aby nie dopuścić do nieszczęśliwych zdarzeń ale także jak reagować gdy do nieszczęścia jednak dojdzie.

Zwrócono uwagę zarówno na bezpieczne zachowania podczas zabawy na podwórku zimą, w miejscu zamieszkania, w kontakcie z obcym jak i na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. W czasie spotkania mundurowi przybliżyli zebranym założenia aktualnie trwającej akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo....na stoku". Na koniec spotkania policjanci życzyli młodzieży udanego, ale przede wszystkim bezpiecznego zimowego wypoczynku

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.