Wiadomości z Mysłowic

Pracowite noce mysłowickich wywiadowców. Znaleziono amfetaminę i metamfetaminę!

  • Dodano: 2023-04-06 06:30, aktualizacja: 2023-04-06 09:13

Mysłowiccy wywiadowcy z Wydziału Prewencji na jednej z ulic naszego miasta zatrzymali mężczyznę, który kierował samochodem pod wpływem substancji odurzających, do tego posiadał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, a jego pasażerka posiadała przy sobie amfetaminę. Kilka służb później policjanci zatrzymali dwie osoby, które posiadały przy sobie amfetaminę oraz metamfetaminę.

To tylko kilka przykładów z ich pracy

Mysłowiccy wywiadowcy z wydziału Prewencji na jednej z ulic naszego miasta zatrzymali pojazd do kontroli. Jak się okazało kierujący posiadał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Dodatkowo pojazd, którym się poruszał, nie posiadał aktualnego przeglądu technicznego. Policjanci ujawnili przy pasażerce biały proszek, którym okazała się amfetamina. Wywiadowcy poddali mężczyznę na badanie zawartość alkoholu oraz badanie śliny na zawartość środków działających podobnie jak alkohol, który wyszedł pozytywny. Po odpowiednich czynnościach mężczyzna oraz kobieta zostali doprowadzeni do pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Mężczyzna odpowie przede wszystkim za kierowanie pod wpływem środków odurzających, kierowanie pojazdem mimo zakazu sądowego oraz posiadanie narkotyków. Kobieta odpowie za posiadanie narkotyków.

Kilka służb później mysłowiccy wywiadowcy z wydziału Prewencji skontrolowali pojazd z dwoma mężczyznami w środku. Wygląd i zachowanie mężczyzn wskazywało, iż mogą oni znajdować się pod wpływem środków odurzających. W toku przeszukania policjanci ujawnili dwa woreczki strunowe z białą zawartością. Jak się okazało, mężczyźni posiadali przy sobie metamfetaminę oraz amfetaminę. Po odpowiednich czynnościach mężczyźni zostali doprowadzeni do pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Mężczyznom za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również