Wiadomości z Mysłowic

Relacja z turnieju Real Junior Cup w Mysłowicach

  • Dodano: 2012-04-24 10:45

21 i 22 kwietnia przed hipermarketem Real w Mysłowicach rozegrano mecze eliminacyjne w turnieju Real Junior Cup. W rozgrywkach rywalizowali chłopcy i dziewczynki w 4 kategoriach wiekowych. Drużyny, które wygrały w swoich grupach, wezmą udział w półfinałach, które odbędą się 2 i 3 czerwca.

Real Junior Cup to wyjątkowe sportowe wydarzenie skierowane do dzieci w wieku od 7-12 lat pasjonujących się piłką nożną. Real, jako najbliższy sąsiad, który oferuje wielki wybór produktów w niskich cenach, wspiera również lokalne społeczności i poprzez turniej Real Junior Cup angażuje najmłodszych do aktywności fizycznej.

Mecze rozgrywane były przez dwa dni, na specjalnie do tego przygotowanych boiskach „street soccer”. Drużynom towarzyszyli liczni kibice, którzy zagrzewali zawodników do walki o awans do półfinałów. Dodatkowymi atrakcjami dla wszystkich, którzy kibicowali najmłodszym były: gry i zabawy dla dzieci oraz darmowa wata cukrowa. W sobotę przedstawiciele Szpitalu Miejskiego przeprowadzali dodatkowo bezpłatne badania poziomu cukru i krwi, natomiast w niedzielę Straż Pożarna Mysłowice zaoferowała najmłodszym przejażdżkę wozem strażackim wyposażonym w drabinę

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach, turnieju eliminacyjnego we Mysłowicach, zostali:

  • Dziewczęta z roczników 1999 - 2000 - Drużyna UKS SPRINT KATOWICE 1
  • Dziewczęta z roczników 2001 - 2003 - Drużyna KSB LĘDZINY
  • Chłopcy z roczników 1999 - 2000 - Drużyna STADION 2000 MYSŁOWICE
  • Chłopcy z roczników 2001 - 2003 - Drużyna UKS SPRINT KATOWICE

Do następnego etapu, turnieju finałowego, awansują najlepsze drużyny z meczów półfinałowych, które odbędą się 2 i 3 czerwca. Będzie to łącznie 6 zespołów w każdej kategorii. Wielki finał rozgrywek, z udziałem Jerzego Dudka, zaplanowany jest na 9 czerwca w Warszawie. Nagrodami w turnieju są bilety na mecze UEFA Euro 2012™ ufundowane przez firmę Helenic Coca - Cola oraz wiele dodatkowych nagród rzeczowych.


Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również