Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Skazani remontują pomieszczenia Sądu Rejonowego w Mysłowicach

  • Dodano: 2012-03-22 12:00

Mysłowicki Areszt umożliwił osadzonym zatrudnienie przy pracach remontowych i malarskich. Stało się tak za sprawą współpracy zawiązanej z Sądem Rejonowym w Mysłowicach. Skazani odmalowali pomieszczenia, w których przesłuchiwane są dzieci.

 

W ramach współpracy z Sądem Rejonowym w Mysłowicach - tutejszy Areszt umożliwił i zorganizował zatrudnienie osadzonych do prac remontowych i malarskich. Skazani pracowali w pomieszczeniach Sądu, które mają być przeznaczone do przesłuchiwania dzieci.

 

Wykonywali oni prace polegające na częściowym gipsowaniu ścian i malowaniu. Dodatkowo w celu stworzenia pozytywnej atmosfery i minimalizowania stresu najmłodszych korzystających z pomieszczeń, skazani wykonali dekoracje na ścianach przedstawiające postacie z bajek.

 

Praca osadzonych miała charakter nieodplatany i była zorganizowana oraz dozorowana przez funkcjonariuszy Służby Więziennej AŚ Mysłowice.

 

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • xxx

    A gdzie RUDOLOKOPENERA ze sztandarem.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.