Wiadomości z Mysłowic

Stadion Miejski dla Stowarzyszeń

  • Dodano: 2018-05-07 12:00

Na terenie Miasta Orzesze działa wiele organizacji i stowarzyszeń skupiających wokół siebie orzeskie dzieci. Celem nadrzędnym tych organizacji i stowarzyszeń jest szkolenie sportowe dzieci z zakresu piłki nożnej.

Na przestrzeni ostatnich lat działalność klubów rozszerzyła się i wzrosła liczba dzieci korzystających z atrakcyjnych ofert stowarzyszeń.

Burmistrz Miasta Orzesze chcąc zapewnić wszystkim orzeskim dzieciom rozwój sportowy oraz w pełni wykorzystać możliwości jakie daje ogromny obiekt sportowy zlokalizowany w Orzeszu przy ul. Bukowina 6 zorganizował spotkanie z przedstawicielami klubów sportowych zainteresowanych korzystaniem ze stadionu miejskiego.

W trakcie spotkania, które odbyło się w dniu 26.04.2018r. w Urzędzie Miejskim Orzesze Burmistrz Miasta zachęcał kluby do nawiązania współpracy i ustalenia najbardziej optymalnych warunków korzystania ze stadionu miejskiego.

Dzięki dobrej woli każdej ze stron, na stadionie trenować będą orzeskie dzieci zrzeszone w 4 stowarzyszeniach: Klub Sportowy Niepokorni Orzesze, Nowy MKS Sokół Orzesze 1920, Uczniowski Klub Sportowy „Akademia Piłkarska Champions” (Kinder Akademy), Football Academy.

Stadion Miejski dla Stowarzyszeń

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również