Wiadomości z Mysłowic

Stanowisko Mysłowickiej Rady Biznesu w sprawie projektu inwestycyjnego "Brzezinka 3"

  • Dodano: 2021-03-17 07:00, aktualizacja: 2021-03-16 21:55

Mysłowicka Rada Biznesu w pełni popiera projekt inwestycyjny obejmujący budowę nowoczesnego zakładu wydobywczego "Brzezinka 3" na terenie Mysłowic.

Jako przedsiębiorcy skupieni w powołanej przez Prezydenta Miasta Mysłowice pierwszej Mysłowickiej Radzie Biznesu wyrażamy głębokie przekonanie, że realizacja projektu górniczego "Brzezinka 3”, opartego na wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań, a jednocześnie minimalizującego oddziaływanie na środowisko w największy dostępny sposób jest niezwykle korzystna z punktu widzenia rozwoju i przyszłości Mysłowic.

Inwestycja o rozmiarze, którego Mysłowice nie doświadczyły od dekad, jej długoterminowy charakter oraz olbrzymi wpływ na tworzenie tysięcy nowych miejsc pracy i pobudzenie gospodarki w zakresie wykraczającym poza Mysłowice zasługuje na jednoznaczne wsparcie.

Kierując się troską o przyszłość miasta, jego mieszkańców oraz rozwój społeczno-gospodarczy, wyrażamy nadzieję, że podejmowane w oparciu o przepisy prawa, działania oraz decyzje organów administracji rządowej i samorządowej, umożliwią jak najszybszą realizację projektu górniczego "Brzezinka 3”, który stanie się solidną podstawą lepszej przyszłości miasta Mysłowice i jego społeczności.

Jednocześnie pokładamy nadzieję, że inwestycja będzie prowadzona w oparciu o społeczną odpowiedzialność biznesu, w trosce o dobro mieszkańców.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również