Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Tenisowe zmagania

  • Dodano: 2017-11-22 18:45

Młodzi tenisiści z Klubu Sportowego Mysław w miniony weekend toczyli tenisowe zmagania w Łaziskach Górnych oraz w Gliwicach, zdobywając wysokie noty.

Drugi wojewódzki turniej klasyfikacyjny kadetów i kadetek rozegrany został 18 listopada w Łaziskach Górnych. Klub Sportowy Mysław reprezentowało sześciu młodych tenisistów stołowych. Podczas turnieju trzecie miejsce w kategorii kadetów zajął zajęli Oliwer Gwizdon natomiast w kategorii kadetek Faustyna Cieślik. Do finału obydwóm zawodnikom zbrakło bardzo niewiele.

W Gliwicach (19.11) rozegrany został II wojewódzki turniej klasyfikacyjny juniorów i juniorek. Tym razem Klub Sportowy Mysław reprezentowało pięciu zawodników, z których tylko Ewa Filiczak jest juniorką. Zawodniczka zdobyła drugie miejsce dające prawo startu w turnieju głównym Grand Prix Polski juniorów. Dobry wynik osiągnęła również Faustyna Cieślik, która w gronie juniorek wywalczyła czwarte miejsce, pokonując po drodze do ½ finału kilka zawodniczek dużo starszych i bardziej utytułowanych.

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.