Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Urzekająca opowieść o kotach na dużym ekranie

  • Dodano: 2017-11-03 11:30

W czwartek 23 listopada w Mysłowickim Ośrodku Kultury zobaczymy film „Kedi – sekretne życie kotów" - dokument o kotach, który zachwycił recenzentów i stał się przebojem amerykańskich kin.

Akcja filmu rozgrywa się w Stambule, mieście z niezwykłą historią, a zarazem jedynym w swoim rodzaju miejscu, w którym od lat panują... koty. Mając w nim swoje wyjątkowe, zaszczytne miejsce, są nieodłączną częścią lokalnej społeczności. Kedi to zachwycający dokument będący portretem starożytnego miasta i jego mieszkańców, widzianego oczami najbardziej tajemniczego zwierzęcia znanego człowiekowi. Jest to prawdziwe arcydzieło,urzekająca historia o tajemnicach i radościach kotów i kochających ich ludzi, jeden z najczęściej oglądanych filmów dokumentalnych w historii światowego kina.

Projekcja odbędzie się 23 listopada o godzinie 18:00 w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7. Bilety w cenie 10 zł/dorośli, 5 zł/dzieci do kupienia w kasie MOK oraz pod adresem www.kupbilecik.pl/impreza-20941-kedi..sekretne.zycie.kotow.myslowice.html

Urzekająca opowieść o kotach na dużym ekranie

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.