Wiadomości z Mysłowic

Weź udział w "EKO- GRZE"

  • Dodano: 2015-09-10 12:00, aktualizacja: 2017-11-29 19:28
Ta gra to nie będzie zwykły quiz. EKOWYZWANIE.PL to zabawa, w której przez najbliższe dwa tygodnie będziemy Cię zachęcać do poszukiwania ciekawych informacji na różne tematy związane z ekologią, ale co ważniejsze – motywować Cię wyzwaniami do wprowadzania ekologicznych zmian do Twojego codziennego życia!
 
 
EKOWYZWANIE.PL to część kampanii Mysłowice są EKO! Codziennie od 14 do 27 września w zakładce Zadania Gry będziemy publikowali pytania i zadania związane z ekologicznym stylem życia. Codziennie publikować będziemy kilka nowych pytań i zadań, a łącznie w trakcie trwania gry pojawi się ich 50. Nie musisz rozwiązywać ich wszystkich jeśli nie chcesz, ale pamiętaj, że nagrody główne trafią do tych graczy, którzy zdobędą najwięcej punktów! Niektóre zadania będzie można wykonać bez wychodzenia z domu, korzystając z informacji zawartych w Internecie. Kolejna część zadań zachęci Cię do wyjścia z domu po to, by na przykład odwiedzić wskazane przez nas miejsce lub wykonać zdjęcie na temat, o który Cię poprosimy. Minimalna liczba zadań, która daje Ci szansę na nagrodę to 5, ale, by zawalczyć o główne nagrody musisz ich rozwiązać jak najwięcej.
Najlepiej więcej niż wszyscy pozostali!
 
 
Dla graczy, którzy zajmą najwyższe miejsca w rankingu punktowym przygotowaliśmy aż trzy nagrody główne, w tym rower o wartości co najmniej 1000 złotych oraz nagrody rzeczowe o wartości 500 i 300 złotych. Pośród wszystkich pozostałych graczy, którzy prawidłowo rozwiążą minimum 5 zadań zostaną rozlosowane nagrody dodatkowe.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.