Wiadomości z Mysłowic

Wideorejestrator na ulicach Mysłowic

  • Dodano: 2024-04-18 12:00

Policjanci mysłowickiej drogówki, wspierani przez kolegów z Komisariatu Autostradowego Policji w Gliwicach, patrolowali wczoraj ulice Mysłowic nieoznakowanym samochodem z wideorejestratorem. Stróże prawa kontrolowali prędkość samochodów poruszających się ulicą 3 Maja i drogą S1. Mundurowi zwracali również uwagę na inne niebezpieczne zachowania, jak korzystanie z telefonu podczas jazdy, niekorzystanie z prawego pasa na drodze ekspresowej, czy wyprzedzanie w rejonach przejść dla pieszych.

Kontrola na mysłowickich drogach

O tym, jak niebezpieczna jest nadmierna prędkość, nie trzeba nikomu przypominać. Policjanci z mysłowickiej drogówki, korzystając ze wsparcia policjantów z Komisariatu Autostradowego Policji w Gliwicach, kontrolowali wczoraj prędkość poruszających się pojazdów z wykorzystaniem radiowozu z wideorejestratorem. Stróże prawa kontrolowali prędkość na ulicy 3 Maja, a także na drodze S1.

Mundurowi zwracali również uwagę na kierujących, którzy swą uwagę, zamiast na prowadzeniu samochodu, skupiali na korzystaniu z telefonów komórkowych. To bardzo niebezpieczne i nieodpowiedzialne zachowanie było tego dnia surowo karane. Kolejnymi wykroczeniami, na które zwracali uwagę policjanci, było niekorzystanie z prawego pasa na drodze ekspresowej, czy wyprzedzanie w rejonie przejść dla pieszych.

W celu poprawienia bezpieczeństwa, działania te będą przeprowadzane cyklicznie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również