Wiadomości z Mysłowic

Władze Miasta zapraszają na wspólne spędzenie ferii zimowych

  • Dodano: 2022-12-22 07:00, aktualizacja: 2022-12-21 21:36

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami. Nadchodząca przerwa w województwie śląskim została zaplanowana od 16 do 29 stycznia 2023 roku. Tradycyjnie nasza jednostka przygotował dla mieszkańców Mysłowic szereg atrakcji, z których będą mogły skorzystać zarówno dzieci jak i dorośli.

Na miejskim lodowisku w Parku Słupna przez dwa tygodnie najmłodsi będą mogli uczyć się jazdy na łyżwach. Bezpłatne lekcje będą prowadzić wykwalifikowani instruktorzy aż 4 razy w tygodniu. Odbędą się także turnieje: piłki nożnej halowej (roczniki 2011 – 2013) oraz siatkówki.

Aquapark, narciarskie szusowanie i morsowanie

Zaplanowano dla mysłowiczan wyjazd na narty do Wisły Cieńków i Szczyrku. Dla wielbicieli wody przygotowano dwie propozycje: wycieczkę do Parku Wodnego w Tychach oraz hartowanie ciała i duszy czyli niedzielne morsowania na kąpielisku Hubertus.

Po zimnej kąpieli na uczestników czekać będzie ciepła herbata, ognisko oraz mobilna sauna.

Kolejna porcja zabawy!

W drugim tygodniu ferii przygotowano wraz firmą Zabawito niespodziankę. W hali sportowej MOSiR przy ul. Bończyka 32z powstanie szereg stanowisk na których dzieci i młodzież będą mogli spróbować swoich sił z zabawkami sterowanymi radiowo.

Tor wyścigowy dla aut Desert Truck, stanowisko do driftu, boisko dla robotów grających w piłkę, czołgi i helikoptery, cymbergaj, ring do walki robotów Robo Combat czy park maszyn budowlanych, jak możecie przeczytać, na nudę nie będzie czasu.

Maraton z Dbamy o Damy

Sportowa feriada zakończy się z tanecznym przytupem. W niedzielę 29 stycznia, o godz. 10.00 zaprasza się na Taneczny Maraton Fitness. Przez 3 godziny będziecie mogli rozgrzać każdy mięsień swojego ciała, tańcząc z naszymi instruktorkami. Każda godzina to inny styl zabawy.

Dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Zaprasza się wszystkich chętnych do skorzystania z naszych propozycji, czekamy na Was i do zobaczenia w ferie.

Szczegółowe informacje oraz zapisy: www.mosir.myslowice.pl, (32) 317 18 02.

Władze Miasta zapraszają na wspólne spędzenie ferii zimowych / fot. UM Mysłowice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również