Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Zakończenie projektu gospodarki wodno-ściekowej

 • Dodano: 2010-11-18 14:45, aktualizacja: 2017-11-29 13:09

18 listopada o godzinie 12:00 na terenie przepompowni ścieków przy ulicy Kaczej w Mysłowicach odbyło się symboliczne spotkanie Prezydenta Miasta z prezesami i pracownikami Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz Urzędu Miasta w Mysłowicach będące ostatecznym zakończeniem projektu uporządkowania gospodarki wodno – ściekowej.

Głównym celem projektu była poprawa warunków i jakości życia mieszkańców, ochrona środowiska naturalnego oraz dostosowanie do wymogów unijnych.

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

 • Piotr

  Budowa Kanalizacji zakończona ?juz ja Tylko czekam aż znowu zaleje kołłątaja .jak juz 3 razy w tym roku ...

 • mieszkanka Mysłowic

  Projekt kanalizacji miasta zakończony, ale dewastacja mienia powstała na skutek prowadzonych prac pozostaje bez echa. Wykonawcy kanalizacji bez mojej zgody zajęli moją działkę urządzając sobie na niej parking na maszyn i do dzisiaj nie mogę doprosić się o doprowadzenie działki do jej stanu pierwotnego mimo wielu interwencji. Sprawa najpewniej zakończy się w sądzie, bo nie mam zamiaru ponosić kosztów np. odtworzenia słupków granicznych.

  • mieszkanka Mysłowic
   2010-11-19 23:27
  • Ocena:
  • odpowiedz
 • LL

  Drodzy Państwo, u naszych zachodnich sąsiadów, nawet zapadła DZIURA, ma swoją małą oczy[...]nie ścieków, ale oczywiście Mysłowice, muszą dzielić się swoimi funduszami z gminami ościennymi, budować współpracę, z Jaworznem i Sosnowcem. Jak inaczej... Nawet marnego wysypiska albo spalarni nie mamy. NIC. Za wywóz śmieci płacimy jak za zboże, nie wspomnie jakie miasto robi interesy na naszych śmieciach...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.