Wiadomości z Mysłowic

Zmiana organizacji ruchu w ciągu kilku ulic w Mysłowicach

  • Dodano: 2022-07-26 07:00, aktualizacja: 2022-07-25 20:58

W związku z kontynuacją prac, związanych z modernizacją linii tramwajowej nr 14 w Mysłowicach, Urząd Miasta Mysłowice informuje o zmianie organizacji ruchu w ciągu ulic Katowickiej (w rejonie stacji benzynowej BP), Bytomskiej, Towarowej, Krakowskiej, Powstańców oraz Strumieńskiego w Mysłowicach wraz ze zmianą oznakowania drogowego, sygnalizacji świetlnej oraz wprowadzeniem objazdów.

Dotyczy to w szczególności następujących zmian:

  1. Utrzymanie ruchu „na wprost” oraz prawoskrętu z kierunku od Sosnowca (od strony wiaduktu) na ul. Krakowskiej oraz prawoskrętu w ul. Towarową.
  2. Lewoskręt w ul. Towarową (od strony ul. Katowickiej) za wiaduktem kolejowym w ciągu ul. Krakowskiej zostaje zlikwidowany, a w jego miejsce utrzymuje się kierunek „na wprost” w stronę Sosnowca.
  3. Wprowadza się objazdy w ciągu ul. Towarowej (w kierunku Sosnowiec) oraz w ciągu ul. Krakowskiej (do ul. Towarowej).
  4. Zjazd z ul. Towarowej „na wprost” do ul. Krakowskiej w rejonie wiaduktu kolejowego zostaje zamknięty.

Ponadto, może ulec zmianie przebieg komunikacji zbiorowej w tym rejonie, zaś lokalizacja dwustronnych przystanków Mysłowice – Kościół pozostaje bez zmian. Przewidywany czas trwania nowej organizacji ruchu – do dnia 31 października 2022 r.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Tin

    Informacja "Zmiana organizacji ruchu w ciągu kilku ulic w Mysłowicach" byłaby czytelniejsza gdyby była wzbogacona o prostą mapkę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również