Wiadomości z Mysłowic

Blix - aplikacja zakupowa dla każdego

  • Dodano: 2018-11-26 11:00

W Polsce gazetki reklamowe z ofertą promocyjną na dany tydzień czy miesiąc wypuszczają niemal wszystkie sieci handlowe. Nic więc dziwnego, że tradycyjne gazetki znaleźć można regularnie w skrzynce pocztowe. Rozdawane są również w samych sklepach. Wkrótce to jednak może się zmienić. Dzisiaj bowiem coraz więcej osób robi zakupy z telefonem w ręce. Okazuje się, że wszystkie informacje o promocjach mogą znajdować się w jednym miejscu.

Zakupy – wcale nie muszą być koszmarem
Nie ma chyba osoby, które nie lubiłaby promocji. Oczywiście na tym w dużej mierze bazują sieci handlowe i sklepy różnego rodzaju, w czasie planowania sprzedaży. Jednak świadomi klienci potrafią z zalewu promocji wyłowić naprawdę ciekawe okazje. Niestety gazetki reklamowe w formie papierowej zajmują sporo miejsca i są mało ekologiczne. Dlatego stworzono aplikację zakupową Blix. Dzięki niej można na swoim telefonie w dowolnym momencie przejrzeć aktualne oferty wybranych sklepów. To świetny sposób na oszczędzenie czasu i pieniędzy zarazem.

Aplikacja Blix jest zupełnie darmowa i pobrać ją można z App Store i Google Play. Za jej pomocą można w każdej chwili i w dowolnym miejscu zapoznać się z aktualnymi gazetkami reklamowymi największych sieci handlowych w kraju, a także zrobić podręczną listę zakupów.
 

Co można  znaleźć w aplikacji Blix?
Aplikacja mobilna Blix zawiera aktualną ofertę kilkudziesięciu sklepów działających na terenie całej Polski, m.in. Deichmann, Aldi czy Biedronka. Są to nie tylko sklepy spożywcze, ale i drogerie, salony odzieżowe czy sieci z urządzeniami RTV i AGD.
Dzięki aplikacji Blix nie trzeba już przeglądać ofert wszystkich sklepów. Aplikacja pozwala na wybranie tylko tych, które znajdują się w najbliższej okolicy czy po prostu należą do ulubionych. Wyświetlają się one wówczas zawsze na górze listy.

Lista zakupów zawsze pod ręką
Ogromnym atutem Blixa jest możliwość sporządzenia swojej własnej listy zakupów. W razie potrzeby można również zapisać daną stronę gazetki reklamowej w galerii. Dzięki temu zakupy stają się o wiele łatwiejsze. Wszystko jest bowiem zapisane w jednym miejscu.

Użytkownicy doceniają również funkcję, która pozwala na wyszukiwanie promocji. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać nazwę potrzebnego produktu. Wówczas aplikacja znajdzie sklep, gdzie obecnie jest on najtańszy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.