Wiadomości z Mysłowic

Co można jeszcze dobrać do głównego prezentu?

  • Dodano: 2023-10-17 10:15

Wybierasz się na imprezę urodzinową i nie wiesz, co jeszcze dorzucić do zaplanowanego prezentu? Małe akcesoria i dodatki to popularny sposób na uzupełnienie naszych upominków. Co możemy dodać do głównego podarunku, żeby stał się wyjątkowy i ekscytujący? 

Dodatki dopasowane do sytuacji 

Wybór dodatkowego prezentu zależy od paru czynników. Istotna jest okazja, jak i preferencje osoby, którą chcemy obdarować. Ważny jest również nasz budżet. Zazwyczaj najkosztowniejszą częścią podarunków jest jedna, główna, większa część. To do niej powinniśmy dopasować nasze akcesoria. Kupiłeś komuś droższą markową torebkę? Pasującym dodatkiem będzie delikatna biżuteria, taka jak pierścionek czy łańcuszek. Drobiazg, który przyciąga oko i robi różnicę. Twój znajomy dużo czasu spędza w pracy przed komputerem i chcesz zapewnić mu chwilę odetchnienia i relaksu? Warto sprawdzić oferty studia masażu niedaleko miejsca, w którym mieszka. Takie miejsca często posiadają szeroką ofertę rozluźniających zabiegów. Fajnym wyciszającym dodatkiem może być zestaw maseczek do twarzy czy herbata ziołowa. Aromatyczne mieszanki ziół i innych naturalnych składników charakteryzują się prozdrowotnym działaniem. Mogą złagodzić różne dolegliwości. Mają szerokie spektrum zastosowania. Sprawdzą się jako dobre akcesoria również dla osób zainteresowanych sportem czy na diecie. Świetnie zastąpią w zestawie prezentowym czekoladową bombonierkę. Sportowcom możemy opłacić kolejny miesiąc na siłowni, albo kupić karnet na jakieś nowe zajęcia. Coś w grupie lub indywidualne spotkanie z trenerem. Uniwersalnym i zawsze miłym dodatkiem jest spersonalizowany bukiet kwiatów. Wiele miejsc na nasze zamówienie jest w stanie stworzyć kompozycję z konkretnych wybranych przez nas kwiatów, czy w konkretnym klimacie i barwach. Coraz częściej wybiera się bukiety, które równie ładnie wyglądają również po ususzeniu – tak, żeby zostały z nami na dłużej. 

Śmieszne, spersonalizowane dodatki 

Wśród młodych niezwykle popularne stały się własnoręczne drobne upominki. Dużo osób wykorzystuje swoje manualne i kreatywne umiejętności, żeby stworzyć coś unikatowego i często zabawnego. Najprostsza będzie kartka z życzeniami. Możemy wykleić ją albo zaprojektować na komputerze samemu. Użyć wspólnych zdjęć, zrobić kolaż z ulubionych rzeczy albo wspomnień naszego solenizanta. Popularne są też zestawy naklejek. W internecie na pewno znajdziemy strony, które pozwolą nam na stworzenie personalnej grafiki i późniejsze zamówienie jej. Zabawnym dodatkiem może być też karykatura albo komiks. Wiele artystów oferuje również realistyczne portrety na specjalne okazje. 

Wspólne świętowanie

Prezenty to integralna część świętowania. To sposób na docenienie i rozpieszczenie naszych bliskich. Osobiste życzenia i drobne dodatki z pewnością świetnie uzupełnią nasz główny prezent i sprawią go jeszcze bardziej unikalnym. Równie ważne jest jednak wspólne spędzenie tych ważnych, specjalnych dni. Upominki to tylko wisienka na torcie prawdziwego prezentu, którym są nasze relacje i bliskość.

Karolina GoikKarolina Goik
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.