Wiadomości z Mysłowic

Doskonałe i oszczędne. Jakie oświetlenie do hal magazynowych wybrać?

  • Dodano: 2022-06-07 10:30

Hale przemysłowe to ogromne tereny, które wymagają profesjonalnego oświetlenia. Bez niego nie da się funkcjonować – ryzyko wypadku zwiększa się, a wzrok pracowników ulega poważnemu obciążeniu, co finalnie skutkować może niezdolnością do pracy bez specjalnych okularów. Współczesny rynek oferuje nam szeroki wybór asortymentów, które rozświetlą nawet najciemniejsze zakamarki hal. Jednym ze skutecznych i popularnych rozwiązań jest instalowanie lamp ledowych.

Żadna ciemność im nie straszna. Zalety płynące z wyboru tego typu oświetlenia

Lampy ledowe cieszą się ogromną popularnością – nie ma w tym nic dziwnego. Posiadają one bowiem szereg zalet, które przyciągają rzesze nowych klientów. Ogromnym plusem tego rodzaju lamp jest fakt, że są one przede wszystkim o wiele bardziej ekologiczne niż reszta. Wszystko przez to, że nie zawierają w sobie substancji wysoko szkodliwych, takich jak rtęć. Ponadto nadają się do recyklingu, dzięki czemu kupujący przyczyniają się do ochrony środowiska poprzez zmniejszenie emisji dwutlenku węgla. Oświetlenie LED jest warte swojej ceny – wszystko przez to, że lampy cechują się długowiecznością; są one odporne na skrajne temperatury (od -25 aż do 60°C), a także na uszkodzenia mechaniczne. W przeciwieństwie do innych form oświetlenia, są one wysoce wydajne, a ich żywotność często wynosi ponad 120 000 godzin. Mowa tu oczywiście o lampach przemysłowych LED, coraz częściej zastępujących niegdyś znane źródła światła. W dzisiejszych czasach warto jest inwestować w innowacyjne oświetlenie, gdyż jest ono przede wszystkim bardziej opłacalne. Cena idzie w parze z niebywałą jakością, która zdecydowanie spełnia oczekiwania co do formy oświetlenia nawet tak ogromnych powierzchni, jakie mają hale magazynowe czy produkcyjne.

Niskie zużycie i zdalne sterowanie. Innowacje współczesnego oświetlenia LED

Współczesna technologia odcisnęła swoje piętno również na lampach ledowych. Obecnie wiele firm posiada w swojej ofercie produkty, które nie tylko spełniają podstawowe wymogi oświetleniowe, ale także są zmodernizowane o dodatkowe opcje czy elementy. Jednym z nich jest sterowanie oświetleniem, pozwalające na kontrolowanie źródeł światła, a także otrzymywanie raportów awaryjnych i opcję przeprogramowania systemu bez wdrożenia zmian w całej instalacji. System ten posiadają lampy oferowane przez firmę NowaLed. Ofertę znaleźć można pod linkiem https://nowaled.pl/lampy-przemyslowe-led/. Inteligentne oświetlenie przemysłowe LED to całkowita nowość, która przede wszystkim ma na celu ułatwienie klientom obsługi źródła światła i dostosowania go do własnych potrzeb. Inwestycja w lampy ledowe to pewność, że jest to przede wszystkim opłacalne i ekologiczne. Obecnie nie ma konkurencji dla tego oświetlenia; zalety przewyższają wszystkie inne formy, przez co z dnia na dzień rośnie grupa zadowolonych klientów. W trosce o pracowników i środowisko – zainwestuj w oświetlenie LED. Niech nawet najciemniejszy zakamarek w hali zostanie oświetlony przez innowacyjne lampy, które dodatkowo będą służyć przez lata. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.