Wiadomości z Mysłowic

I kłopot z prezentami gwiazdkowymi mam z głowy!

  • Dodano: 2015-11-26 09:30

Galeriowy zawrót głowy

Przyznajcie sami, że wyprawa po prezenty do galerii handlowych w jeden z grudniowych weekendów to przeżycie ekstremalne, które niejednego z Was przyprawia o zawrót głowy. Nie dość, że tysiące osób w Waszym mieście wybrały dokładnie to samo miejsce i czas na poszukiwania pomysłów na prezenty gwiazdkowe dla swoich bliskich, co Wy, to jeszcze musicie się zmagać z nadmiarem bodźców w postaci wszędobylskich światełek choinkowych, mikołajów samograjów czy kolęd puszczanych z głośników o wątpliwej akustyce. Poza tym jeśli nie dość wcześnie zaczniecie poszukiwania podarków, to możecie zastać na sklepowych półkach asortyment mocno już przebrany, bo inni zdążyli sprzątnąć Wam sprzed nosa najbardziej łakome kąski i raczyli zostawić tylko ochłapy w postaci książek o naderwanych okładkach, prawie oryginalnych gadżetów i nieco pogniecionych dodatków. Naprawdę zakupy w galeriach w trakcie świątecznej gorączki lepiej sobie odpuścić.

Ból głowy na zakupach online

Wcale nie łatwiej jest z robieniem przedświątecznych zakupów w internecie. Tu także zaliczyć można niezłą wtopę, gdy ni z tego ni z owego zawiesi się serwer od nadmiernej liczby logowań albo płatność prepaid nie będzie mogła być zrealizowana z powodu kłopotów na łączach. Chociaż w internecie możecie znaleźć sporo ciekawych pomysłów na prezenty gwiazdkowe, to jednak musicie być czujni, co do terminu ich realizacji, bo może się okazać, że szacowany czas oczekiwania na realizację Waszego zamówienia wypadnie tak jakoś między Świętami, a Nowym Rokiem. (co jeszcze i tak nie byłoby najgorsze, w porównaniu z terminem styczniowym na przykład). A co z przypadkami, gdy kupiony przedmiot w rzeczywistości będzie się prezentował zupełnie inaczej niż na zdjęciach w e-shopie i zamiast zamówionej gitary wyciągnięcie z pudełka ukulele? No cóż,... zawsze możecie spróbować złożyć reklamację u Świętego Mikołaja, tylko czy to coś da w oczach osoby, dla której gitara miała być przeznaczona? Można mieć co do tego spore wątpliwości.

Ten prezent nie przyszedłby Wam do głowy?

Jak widzicie, sporo jest powodów, dla których warto zmienić taktykę pozyskiwania gwiazdkowych podarunków. Mogę polecić Wam ciekawą alternatywę, która pozwala uniknąć sporej dawki przedświątecznego stresu i zaoszczędzić czas, który można równie dobrze spożytkować na dopieszczanie wigilijnych smakołyków, co przygotowywanie dekoracji. Proponuję wam najpierw zrobić rozeznanie, co do zainteresowań Waszych najbliższych, a potem wejść na stronę z wyjątkowymi pomysłami na prezenty gwiazdkowe - wyjatkowyprezent.pl. Znajdziecie tu propozycję dosłownie dla każdego, niezależnie od wieku, płci, czy pozycji zawodowej. I nie chodzi wcale o kupowanie kolejnego przedmiotu. Tu kupuje się ... przygody! Przyznajcie sami, że taki prezent nie przyszedłby Wam do głowy. Tak również może być w przypadku zaskoczonego obdarowanego, który zamiast tradycyjnej paczuszki znajdzie pod choinką kopertę z voucherem na przygodę, o której zawsze marzył. Czy będzie to kurs pilotażu, czy wyprawa jeepem po bezdrożach czy też zmysłowa kolacja w ciemności, to zależy wyłącznie od Waszego wyczucia i wiedzy o tym, co mogłoby naprawdę uszczęśliwić Waszych najbliższych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.