Wiadomości z Mysłowic

Intex - wysokiej jakości baseny ogrodowe

  • Dodano: 2016-12-20 11:15

Firma Intex ma do zaoferowania wysokiej jakości baseny ogrodowe na solidnej konstrukcji stelażowej. Baseny te cenione są na całym świecie, ponieważ wyróżniają się innowacyjną konstrukcją.

Dzięki temu rodzinna rozrywka w wodzie będzie możliwa przez całe lato. Jest to na przykład bardzo ważne wtedy, kiedy w domu są dzieci. A nie ma dla nich nic ciekawszego od nauki pływania w przydomowym basenie. Nowoczesna seria basenów stelażowych o prostokątnym kształcie sprawi, że tak samo członkowie rodziny, jak i odwiedzający ich goście będą sobie chwalić czas spędzany na świeżym powietrzu.


Cechami wyróżniającymi markę Intex są: wysoka jakość, odporność na uszkodzenia oraz wygoda podczas użytkowania. Konstrukcja basenów z serii Ultra Frame jest imponująca, a na dodatek każdy Klient będzie mieć okazję dobrać taki rozmiar, który będzie najbardziej pasować do jego ogródka. Szkielet basenów Intex tworzy solidny stelaż z galwanizowanego metalu i niestandardowe poszycia, o czym można się przekonać czytając szczegóły na stronie sklepu: https://intex.xyz/17-baseny-ogrodowe-stelazowe-prostokatne, gdzie znajduje się również instrukcja jego użytkowania. Perfekcyjny stan techniczny basenów powoduje, że będą one przydatne przez wiele lat. Wielowarstwowy winyl otaczający powłoki basenu utrzymuje sztywność w każdej sytuacji. Duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, promienie słoneczne  i niekorzystne warunki atmosferyczne stanowią o tym, jak baseny Intex są doskonałe. Wysokość burty jest z kolei optymalnie wybudowana, po to, żeby zapewnić swobodę pływania i jak najwyższe bezpieczeństwo. Jeżeli w domu znajdują się małe dzieci to jest to jeszcze istotniejsze.
Do każdego modelu Intex dodawany jest kompleksowy zestaw akcesoriów: pompa wody z filtrem piaskowym oczyszczająca wodę, nowoczesny skimmer wraz z odkurzaczem, generator chloru, a także antypoślizgowa bezpieczna drabinka basenowa. Do basenów dodawane są również maty do przykrycia basenu  i do ochrony poszycia od spodu.


Ekskluzywne baseny Intex  mają różne wymiary, po to, by dostosować się do wielu powierzchni. Teren przydomowy okaże się wówczas estetyczny. Baseny z serii Ultra Frame osiągają nawet do 10 m długości i 5 m szerokości. To gwarancja najwyższego komfortu w trakcie pływania. Innowacyjne konstrukcje basenów wraz z ich dużym poziomem bezpieczeństwa stanowią najlepszy dowód tego, że dobrze będzie się wyposażyć w ten produkt. Do poszczególnych modeli dodawane są konstrukcje obsługi na płytach DVD, co ułatwia ich rozłożenie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.