Wiadomości z Mysłowic

Już 15 marca zapraszamy na Dzień Otwarty w ProSenior24 w Katowicach!

  • Dodano: 2017-03-06 15:00, aktualizacja: 2017-03-07 08:12

ProSenior24 jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w poszukiwaniu i zatrudnianiu osób chętnych do opieki nad seniorami na terenie całych Niemiec. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, ale posiadamy też oddział w Lublinie, a od niedawna również w Katowicach. Chcemy dotrzeć do jeszcze większej liczby zainteresowanych wyjazdami do pracy za granicę osób. Do naszej firmy mogą zgłaszać się wszystkie osoby chętne do pracy w opiece. Polacy coraz częściej wyjeżdżają właśnie do Niemiec do pracy w charakterze opiekunów osób starszych i cieszą się u naszych zachodnich sąsiadów ogromnym szacunkiem. Oferty pracy w Niemczech w ProSenior24 spełniają wszystkie ich wymagania!


Dla wszystkich osób chcących wyjechać do Niemiec w charakterze opiekuna osób starszych organizujemy Dzień Otwarty w naszym katowickim oddziale! Odbędzie się on 15 marca 2017 roku – na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby chcące dowiedzieć się nieco więcej na temat pracy opiekuna oraz warunków zatrudnienia na takim stanowisku!


Kogo poszukujemy?
Główną misją firmy ProSenior24 jest niesienie pomocy osobom w podeszłym wieku. Z tego powodu poszukujemy i zatrudniamy opiekunów, którzy wspomogą je w codziennych obowiązkach. Staramy się zapewnić pełen komfort zarówno opiekunowi, jak i podopiecznemu, zwracając uwagę na potrzeby obu stron, i w ten sposób dobrać najlepiej odpowiadającą ofertę. Kandydat na opiekuna powinien posiadać pewne predyspozycje niezbędne w pracy w tym zawodzie. Szukamy głównie osób, które, wykonując swoje zadania, wykazują się dobrą organizacją, wyrozumiałością, cierpliwością, łagodnością, empatią oraz odpowiedzialnością. Ponadto osoba chcąca pracować na stanowisku opiekuna powinna po prostu lubić kontakt z drugim człowiekiem.
 

Czego możesz oczekiwać od ProSenior24
Firma ProSenior24 oferuje w pełni legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie i opiekę na każdym etapie wyjazdu. Jesteśmy solidną firmą, która dokładnie sprawdza wszystkie miejsca pracy, by zagwarantować swoim pracownikom komfortowe warunki zatrudnienia w Niemczech. Staramy się, by opiekun czuł się bezpiecznie w obcym kraju i mógł w każdej chwili zwrócić się po wsparcie do naszych pracowników. Z naszą pomocą można uniknąć stresu i problemów związanych z organizowaniem wyjazdu, a przede wszystkim znaleźć satysfakcjonującą pracę na dobrych warunkach! Dobrzy opiekunowie osób starszych zawsze są przez nas doceniani!

Chcesz zostać opiekunem osób starszych? Przyjdź na Dzień Otwarty ProSenior24!

Zapotrzebowanie na opiekunów osób starszych w Niemczech jest coraz większe, dlatego jeśli szukasz pracy w tym zawodzie – zapraszamy Cię na Dzień Otwarty do naszego oddziału w Katowicach! Nasze biuro znajduje się w centralnej części miasta, na ulicy Mariackiej 4, w jednej z kamienic (2. piętro, domofon nr 3). Dojedziesz do nas zarówno komunikacją miejską, jak i własnym samochodem. Punktem orientacyjnym, który pomoże Ci do nas trafić, jest pobliski Kościół Mariacki.

Czekamy na Ciebie 15 marca 2017 roku w godzinach 9.00 – 15.00! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy szczegółowych informacji dotyczących oferowanej przez nas pracy. Gwarantujemy, że spotkanie przebiegnie w miłej atmosferze, a dla tych, którzy zdecydują się nas odwiedzić, przygotujemy słodki poczęstunek.

Zajrzyj do nas na Dzień Otwarty i porozmawiaj o pracy w charakterze opiekuna osób starszych przy kawie! Już dziś zadzwoń pod numer 731 993 216 i potwierdź swoją obecność!

Już 15 marca zapraszamy na Dzień Otwarty w ProSenior24 w Katowicach!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.