Wiadomości z Mysłowic

Medycyna estetyczna. Na czym polega zabieg Profhilo?

  • Dodano: 2020-04-16 11:30

Jedną z ostatnich nowości w gabinetach medycyny estetycznej są zabiegi Profhilo. Czym dokładnie jest zabieg Profhilo? Jakie są wskazania do jego wykonania? Na czym on polega?

W gabinetach medycyny estetycznej można skorzystać z szerokiej gamy różnych zabiegów skoncentrowanych na atrakcyjnym wyglądzie klientów. Wśród nich znajduje się także zabieg określany jako Profhilo w Katowicach to jedno z wielu miejsc, gdzie można z niego skorzystać. 

Czym jest zabieg Profhilo?

Zabieg Profhilo jest przeznaczony dla osób z nadmiernie zwiotczałą, starzejącą się skórą twarzy. Polega ona na wykorzystaniu naturalnego kwasu hialuronowego o podwyższonymi stężeniu, a także o nowej strukturze usieciowania. W preparacie do zabiegu znajdują się opatentowane Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe L-HA, które działają znacznie skuteczniej niż zwykły kwas hialuronowy. Ze względu na swoje wyjątkowo skuteczne działanie kwas HA w preparatach Profhilo nazywany jest także molekułą młodości! 

Główne wskazania do zabiegu Profhilo:

  • zwiotczenia skóry
  • widoczne zmarszczki
  • gorszy kontur twarzy
  • opadające policzki
  • odmłodzenie skóry

Jak przebiega zabieg Profhilo?

Zabieg ten polega na wykonaniu iniekcji preparatu, dlatego też przebiega on podobnie jak mezoterapia czy lipoliza iniekcyjna Katowice także oferują obecnie taki właśnie zabieg. Wstrzyknięcie preparatu Profhilo nie jest bolesne i nie jest konieczne stosowane znieczulenia. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, obrzęknięta. Przez dobę nie zaleca się wykonywania makijażu i stosowania kosmetyków mogących podrażnić skórę. Przez 7 dni po zabiegu nie powinno się opalać, a także korzystać z gorących kąpieli, sauny, intensywnych ćwiczeń fizycznych. Początkowo zaleca się wykonanie 2 zabiegów w odstępie co 1 miesiąc. Wówczas efekty będą mogły utrzymać się nawet do roku lub półtora roku. Potem można wykonywać zabiegi przypominające 1-2 razy na rok. Jeśli zatem chcesz zadbać o młody wygląd swojej skóry i pozbyć się zwiotczeń i zmarszczek, skorzystaj z nowego zabiegu Profhilo w gabinetach medycyny estetycznej!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.