Wiadomości z Mysłowic

Odzież reklamowa z nadrukiem Twojej firmy - ubrania firmowe z logo dla przedsiębiorców

  • Dodano: 2022-07-26 10:45

Nie ma nic gorszego niż utopić pieniądze w nietrafionej inwestycji. I nie chodzi tu tylko o wielotysięczne straty, ale też znacznie mniejsze. Jaki jest pożytek ze źle zaprojektowanych lub fatalnie dobranych ubrań firmowych? Żaden. Zobacz więc, jak ustrzec się przed popełnianiem błędów i zdobyć nowoczesną odzież roboczą.

Gdzie kupić wysokiej jakości odzież reklamową?

Sklepów internetowych z ubraniami dla pracowników jest mnóstwo. Jeśli zależy Ci na czasie, wybierz taki, który w swojej ofercie ma także wykonanie nadruków. Zwracaj uwagę na materiały, z jakich uszyte są np. koszulki i bluzy. W ich przypadku istotna jest także gramatura. W przypadku kurtek ważna jest ich funkcjonalność - wodoodporność, utrzymanie ciepła i wiatroszczelność. Im więcej produktów w sklepie, tym lepiej dla Ciebie - porównasz poszczególne modele, zapoznasz się z producentami i dokonasz trafnego wyboru.

Odzież firmowa z logo - stylowe ubrania robocze

Sam termin "ubrania robocze" może budzić skojarzenia z pracą na budowie albo stacji benzynowej. Słowem miejscami, w których łatwo się ubrudzić albo wymagającymi specjalnej odzieży. Jednak poza polarami, kurtkami, koszulkami i czapkami z daszkiem w świecie reklamy jest także miejsce dla koszul biznesowych, marynarek i bluz baseballówek. Promować się możesz niezależnie od branży, wystarczy umiejętnie połączyć konkretny rodzaj odzieży z nadrukiem.

Odzież z nadrukiem Twojej firmy

Koszulki polo, t-shirty, bezrękawniki i polary tylko czekają na profesjonalne potraktowanie. Duża przestrzeń do zadrukowania stwarza sporo możliwości promocyjnych. Wykorzystaj opcje marketingowe, jakie dają reklamowe ubrania, by podnieść swoją rozpoznawalność. Fachowo oznakowana odzież to Twoja wizytówka. Inwestując w reklamy internetowe nie zapomnij więc o ludziach, których spotykasz na co dzień - stałych klientach i tych potencjalnych. Stwórz jednolity wizerunek swojej firmy. Pokaż tym samym, że odpowiedzialnie podchodzisz do relacji z innymi. Identyczna odzież reklamowa podkreśli też zgranie swojego zespołu - to zawsze działa na podświadomość.

Logo Twojej firmy - odzież z nadrukiem czy haftem?

Większość miejsc zajmujących się znakowaniem odzieży oferuje co najmniej kilka metod. Do najpopularniejszych należą: sitodruk, haft komputerowy, DTG, flex i sublimacja. W zależności od wybranej techniki możesz spodziewać się różnych efektów.

  • sitodruk polecany jest w przypadku obecności zdecydowanych kolorów, w tym również kontrastujących ze sobą
  • flex to sposób na nadruk, kiedy w logo znajduje się tylko jeden kolor
  • DTG oddaje przejścia tonalne, ale jest rzadziej używane ze względu na wyższą cenę, małą praktyczność w kwestii odwzorowania logo i istnienie tańszych alternatyw
  • haft z kolei to technologia dająca najbardziej elegancki efekt, choć niesie ze sobą konieczność pokrycia kosztów wykonania szablonu dla hafciarki.

Ubrania firmowe z nadrukiem - nośnik reklamy

Zanim zdecydujesz się na sfinalizowanie zamówienia, skorzystaj z usługi darmowej wyceny przez profesjonalistów. Sprawdzisz w ten sposób, która metoda jest dla Ciebie najkorzystniejsza zarówno pod względem finansowym, jak i wizerunkowym. W ten sposób zyskasz pewność, że zamówione koszulki z nadrukiem i pozostałe ubrania, to rezultat dobrze ulokowanych pieniędzy. W sklepie Firmowe Ciuchy dostajesz kompleksową obsługę - masz duży wybór ubrań reklamowych i wybierasz jedną spośród wielu dostępnych metod znakowania.

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.